Zinde Masaj Terliği 39 TL

zinde-terlik-340x340Zinde terlik ayaklarınızın altında bulunan özel noktalara masaj yapacak şekilde tasarlanmıştır. Düzenli kullanımda stres, kalp damar hastalıkları, mide sorunları vb. rahatsızlıklarda olumlu sonuçlar verdiği görülmüştür. Ayaklarımızı altında her organımıza ait belirgin şekilde sinir uçları bulunur.Vücudumuzda herhangi bir rahatsızlığımız varsa, ayak masajı, vücudun kendi kendini tedavi etmesine olanak sağlamaktadır. Vücudumuzda hiçbir rahatsızlık huzursuzluk olmasa bile  ayak masajı yani ileride oluşabilecek rahatsızlıklara karşı vücudumuzun direncini  arttırır.

Zinde Masaj terliğini, sabah 15 dakika akşam 15 dakika olarak günde en az yarım saat  olacak şekilde giymeniz durumunda, ayaklarda kendi kendine Refleksoloji masajı etkisi gösterecektir. Terliği günde yarım saat düzenli olarak giymek ve dolaşmak, tempolu şekilde yürüyüş yapmak kadar vücuttaki kan dolaşımı hızlandıracaktır.

Zinde terlik yüksek teknokoloji sayesinde kan dolaşımını hızlandırır ve birçok çeşitli hastalığa karşı koruma sağlar.Vücut da ki toksinlerin dışarı atılmasına yardımcı olur ve bu sayede de zinde olan vücut ileride doğabilecek hastalıklara karşı dirençli olur.Sağlığımız vücudumuzda ki kan dolaşımınızın hızı ile yakından ilişkilidir,kan dolaşımımız ne kadar düzgünse vücudumuz da  o kadar sağlıklı ve sıhhatli olur.Zinde Masaj Terligi

Zinde Masaj Terliği Nasıl Kullanılır ?

Zinde Masaj terliğini düzenli olarak sabah ve akşam olarak sadece 15 dakika kullanmanız yeterli. Bunun dışında gün içerisinde herhangi bir zamana bağlı kalmadan 10-15 dakikalık seanslar şeklinde de zinde terliği girebilirsiniz. Bu terliğin size zayıflama da yardımcı olabilmesi için, yemeklerden sonra 15 dakikalık yürüyüşler yapabilirsiniz.

 Bütün gün kullanılması ise tavsiye edilmemektedir. Gün içerisinde düzenli olarak evinizde gezinti yaparak da bu terliği kullanabilirsiniz. Zinde Masaj Terliğinin kesinlikle belirtilen bir süresi yoktur. İstediğiniz kadar bir süreçte kullanabilirsiniz, lakin daha öncede belirtildiği gibi bu terliği tüm gün giymeniz tavsiye edilmemektedir. İlk kullanım sırasında terliğin alışkın olmadığımız yapısından dolayı bazı rahatsızlıklar verebilir. Bu nedenle kullandığınız ilk hafta boyunca çorap giymeniz önerilmektedir. Ayağınız terliğe alıştıktan sonra kullanıma çorapsız devam etmeniz gerekmektedir, bu sadece etkisini daha çok görebilirsiniz.  

Zinde Masaj Terliği refleksoloji terapisi ile rahatsızlıkların azaltılmasına yardımcı olur!

 • Baş ve boyun ağrılarının geçirilmesine yardımcı olmaktadır,
 • Zayıflama için etkili bir yöntem olabilmektedir, (Yemek yedikten sonra 15 veya yarım saat yürüyüş)
 • Her türlü romatizmal hastalıklara ve eklem ağrılarında
 • Sırt ve bel ağrılarının giderilmesinde
 • Siyatik gibi vb bölgesel ağrılarda
 • Ayak, bacak ve kas ağrıları gibi ağrılı rahatsızlıklarda
 • Tansiyon düşüklüğü veya yüksekliğinde
 • Astım ve benzeri nefes daralmaları gibi rahatsızlıklarda
 • Şeker, diyabet hastalıklarında
 • Stres, uykusuzluk ve sürekli yorgunlukta
 • Kabızlık, hazımsızlık ve sindirim sorunlarında
 • Bayanlarda regl ve menapoz ağrılarında
 • Kan dolaşımınızın bozukluklarından sonra oluşabilecek düğer tüm vb hastalıklarda

oldukça etkilidir.canli

Siz de bu ürünü indirimli fiyatı olan 39 tl’den sipariş verebilmek için 7/24  canlı destek hattından, sipariş verebilirsiniz!