Zayıflamaya Yardımcı İçecekler

Zayıflamaya yardımcı içeceklerden bahsedildiğinde illa aklınıza özel karışımlar gelmesin. Burada bahsedeceğimiz içecekler tamamen doğal ve bulması kolay.

Hindistan Cevizi Suyu

İçeriğindeki elektrolitler sayesinde metabolizmayı hızlandırmaya yarar sağlar. Bunun yanı sıra enerji verdiği için özellikle spor yaptıktan sonra içilmesi tavsiye edilmektedir.

hindistan cevizi

Kahve

Kahve metabolizmayı hızlandırarak büyük oranda yağ yakımına destek olan gıdalara arasındadır. Zayıflamaya yardımcı içecekler arasında da yer alan kahvenin tüketimi önemlidir. Günde 1 bardaktan fazla içerseniz çarpıntı veya selülite yol açabilirsiniz.

Tarçın Çayı

Tarçın vücudunuzun şeker ihtiyacını karşılayarak daha hızlı kilo vermenize ve şeker tüketmenizi engellemeye yardımcı olabilir. Tatlı krizlerini önlemek için iyi bir tercihtir.

Üzüm Suyu

Üzüm suyunda bol miktarda bulunan C vitamini metabolizmayı hızlandırmaya yarar sağlayabilir. Ve iyi bir detoks yardımcısı olmaktadır. Bunun yanı sıra vücudumuzun detoks merkezi olan karaciğer için de faydalıdır.

uzum_suyu

Yağsız Süt

Yağsız içeriğindeki yoğun besleyici ögeler sayesinde yağ yakımını hızlandıran içecekler arasındadır. Vücudumuzun protein gereksiniminin karşılanmasında rol oynar. Her sabah bir bardak yağsız süt içmek zayıflamanızda yardımcı olmayı sağlayabilir.

Yeşil Çay

Bu mucizevi çayı hala duymayan kalmadı diye düşünüyorum Bilimsel çalışmalarında destekleiği yeşil çay yakımını hızlandırıp karın bölgesini düzleştirmeye yarar sağlar. Bu yüzden zayıflamaya yardımcı içeceklerden bahsedildiğinde ilk akla gelen yeşil çaydır.

Limonata

Limonatanın metabolizmanızı hızlandırma gibi bir etki sağladığı görülmüştür. Bu etki sayesinde daha hızlı kilo vermeye büyük oranda yardımcı olabilir. Günde bir bardak ılık suya sıkılmış limonata içip tüketebilirsiniz.

Limonata_4e93f082d1719

Greyfurt Suyu

Yağ yakımını hızlandıran ve zayıflamaya yardımcı meyveler arasında yer alan bu mucize meyve suyunu mümkün olduğunca sık tüketmenizi tavsiye ediyoruz.

Elma Sirkesi

Elma sirkesinin zayıflattığı gözlemlenmiştir. Bir bardak suya bir tatlı kaşığı elma sirkesi ekleyip her gün içebilirsiniz. İçemiyorsanız salatalarınıza ekleyip kullanın.

 

Aşağıdaki kelimelerden sitemize ulaştınız:

zayıflamaya yardımcı içecekler, zayıflamak için hangi içecekler içilmeli, zayıflamak için içecek, zayıflamak için ne içebilirim, zayıflama, zayıflamaya yardımcı besinler