White Shot İçeriği ve Kullanımı

Sağlıklı bir gülüşün sırrının sağlıklı ve beyaz dişler olduğunu hepimiz biliriz. Ancak yaptığımız bazı yanlışlar ne yazık ki dişlerimizin yeteri kadar sağlıklı olmasına imkan vermemiştir. Gün içerisinde beslenmeye ihtiyaç duyarız ve yediklerimizi ancak dişlerimizle parçalar ve öğütürüz. Bu nedenle yediğimiz ve içtiğimiz tüm besinlerin dişlerimizle doğrudan teması vardır. Diş yüzeyine temas eden besinler ise yeteri kadar temizlenmediğinde diş yüzeyinde bazı lekelerin ve hatta bu besinlerin zamanla asitlenerek diş çürüklerinin oluşmasına neden olmaktadır. Bu nedenle diş temizliği hem sağlıklı dişlere hem de daha beyaz dişlere sahip olmamız açısından önemlidir. Ancak yeteri kadar dikkat etmediğimiz diş temizliği özellikle dişlerin kısa süre içerisinde sararmasına neden olmaktadır. Sararan dişler ise bizlerin çekinerek gülümsemesine ve kendimizi rahat hissetmemize engel olmaktadır. Bu nedenle diş sağlığına ve sağlıklı gülüşlere sahip olabilmek için günlük diş bakımına dikkat ederek, rutin aralıklar ile diş kontrollerini yaptırmayı ihmal etmeyin.

White Shot Diş Beyazlatma Bandının İçeriği ve Kullanımı

Başta ünlü isimlerin tercihleri arasında olmayı başaran ve bu nedenle birçok kişinin beyaz dişlere sahip olmak için satın aldığı ürünlerden biride White shot olmuştur. Evde kolaylıkla diş beyazlatma yöntemlerini uygulamak isteyen ve sararan dişlerden şikayetçi olan kişiler için üretilmiş diş bakım ürünlerinden biride White Shot’dur. Diğer diş beyazlatma ürünlerine göre farklı kullanım özelliğini bulunan ve kısa sürede güvenle gülümsemenizi sağlayan white shot, set halinde olan ve basit kullanım özellikleri bulunan diş beyazlatma bantlarından oluşmaktadır.

White Shot Diş Beyazlatma Bant Seti

Özellikle diş bakımı konusunda hassas olan ve daha beyaz dişlere sahip olmak isteyen kişiler için üretilmiş olan ve set halinde olan White shot setinin içerisinde; 14 adet alt dişler için, 14 adet üst dişler için toplamda 28 adet diş bandı bulunmaktadır. 1 kutusu 14 günlük kullanım için olan White shot, aynı zamanda kolay kullanım özelliklerine sahip olan diş beyazlatma bantlarından oluşmaktadır. Uzun süredir birçok kişi tarafından kullanılmasına rağmen şimdiye kadar herhangi bir yan etki ile karşılaşmamış olan ve bu nedenle herkesin güvenle kullanmayı tercih ettiği White shot  belirli özelliklere sahip olan yapışkan bantlardan oluşmaktadır.

White Shot Diş Beyazlatma Bandı Nasıl Kullanılır?

Kolay kullanım özellikleri düşünülerek tasarlanmış olan white shot diş bandı, yapışkan olan ve kolay yapışabilen bu nedenle gün içerisinde ekstra bir uygulama gerektirmeden kullanabileceğiniz diş bantlarıdır. Şeffaf jelatin üzerindeki bantları ambalajından dikkatli bir şekilde çıkarıp üst ve alt dişlerinize ayrı ayrı olmak üzere yapıştırın. Yaklaşık 30 dakika kadar dişlerinizde kalmasını sağlayın ve ardından bantları çıkararak dişlerinizi fırçalayın.

White Shot için Nasıl Sipariş Verilir?

En uygun fiyatlar ile birlikte Ankara, Çankırı, Yozgat, Samsun, Denizli, Hatay, Şanlıurfa, Sinop, Kahramanmaraş, İzmir, İstanbul ve daha birçok şehrimizden kolaylıkla White shot diş beyazlatma bandına sahip olabilirsiniz. White shot hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinde bulunan sipariş formunu doldurabilir ve kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde White shot bantlarına sahip olabilirsiniz.

White Shot Avrupa’dan Sipariş Vermek için

Orijinal ürün garantisi ve kampanyalı fiyatlar ile birlikte Almanya, Hamburg, Rotterdam, Hollanda, Amsterdam, Moldova, Yunanistan, İsveç, Sırbistan ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede White shot diş beyazlatma bantlarına sizde sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
white shot, white shot nedir, white shot diş beyazlatma, white shot diş beyazlatma bandı, white shot nasıl kullanılır, diş beyazlatma bandı nasıl kullanılır, diş beyazlatma bandı, diş, diş beyazlatma, diş beyazlatıcı, diş beyazlatıcı, sağlıklı dişler, dişler nasıl beyazlar, diş beyazlatıcı ürünler, diş beyazlatıcı jel, diş beyazlatıcılar, diş beyazlatıcı bant, diş beyazlatıcı toz, diş beyazlatıcı eczane, diş beyazlatma ankara, diş beyazlatma aleti, diş beyazlatma acıtırmı, diş beyazlatma aparatı, diş beyazlatıcı bant kullananlar, diş beyazlatıcı bant fiyatları, diş beyazlatıcı bitkisel ürünler, diş beyazlatma bantları, diş beyazlatma cilası, diş beyazlatıcı bitkisel çözüm, diş beyazlatma evde çözüm, diş beyazlatıcı formüller, avrupa, white shot avrupa, avrupa sipariş, avrupada nerede bulurum, diş sararması, dişler neden sararır, diş beyazlatma tedavisi, evde diş beyazlatma

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.