Uzamax Nasıl Kullanılır?

Kısa boylu olmasından şikayetçi olan birçok kişi vardır. Kimi zaman genetik nedenlere kimi zaman yanlış beslenme alışkanlıklarına bağlı olarak gelişen kısa boylu olma durumu kişilerin kendilerini mutlu hissetmelerine engel olmaktadır. Ancak bazı beslenme alışkanlıklarına ve bazı önerilere kulak vererek boyunuzun uzamasına yardımcı olabilirsiniz. Özellikle beslenme boyun uzamasında ve kemiklerin gelişmesinde oldukça önemli konulardan biridir. Daha çok kalsiyum açısından zengin olan süt ve süt ürünleri kemiklerin gelişmesine ve dolayısıyla boyun uzamasına yardımcı olmaktadır.

Yine süt kadar etkili olan yoğurt, peynir, yumurta ve tavuk boyun uzamasında konusunda bizlere yardımcı olan besinlerden birkaçıdır. Beslenmenin dışında yine bizlere yardımcı olan bazı egzersizlerde vardır. Özellikle esneme, gerilme ve zıplama gibi egzersizler ve spor dalları boyun uzamasına yardımcı olmaktadır. Evde uygulayabileceğiniz bazı gerilme egzersizleri ya da parklarda yapacağınız asılma hareketleri ile boyunuzun uzamasına destek olabilirsiniz.

Uzamax Kapsül ve Uzamax Bitkisel Toz

Hem bitkilerin hemde bazı besinlerin toz halinden meydana gelen uzamax, toz ve kapsül olmak üzere iki farklı şekilde de tüketilmektedir. Toz uzamax içerisinde; harnup tozu, buğday tozu, çavdar unu, soya unu, karanfil tozu, tarçın tozu, yulaf unu, keten tohumu gibi doğal ürünlerin toz halleri bulunurken uzamax kapsül içerisinde ise; bakır, demir, çinko, fosfor, flor, kalsiyum, kükürt, magnezyum, mangan, potasyum, selenyum, silisyum, sodyum, B1, B2, B3, B6, B9, C vitamini, E vitamini ve Omega 3-6 bulunmaktadır.  Hem kapsül hemde bitkisel toz şeklinde olan uzamax bu nedenle kullanımları da birbirinden farklıdır. Uzamax kapsülü tek başına su ile tüketebileceğiniz gibi uzamax tozu süt, yoğurt, meyve suyu, pekmez gibi besinlere karıştırarak kolaylıkla tüketebilirsiniz.

Uzamax Kapsül ve Uzamax Toz Nasıl Kullanılır?

Uzamax Toz Nasıl Kullanılır?

Yaş sınırlamasına göre kullanım dozları bulunan uzamax, 5 yaşından küçük çocuklar için; günlük 6 gram olmak üzere yani sabah, öğle ve akşam 1 çay kaşığı bir bardak süt içerisine katarak tüketmelidir. 5 yaşından büyükler için ise; günde 12 gram yani sabah, öğle ve akşam 1 tatlı kaşığı 1 bardak süt ya da meyve suyu içerisine katarak içebilirler. Tok ya da aç karnına ya da öğün aralarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.

Uzamax Kapsül Nasıl Kullanılır?

1 aylık kullanım için olan 1 kutu uzamax içerisinde 90 adet kapsül bulunmaktadır. Sabah, öğle ve akşam yemeklerinden sonra 1’er kapsül olmak kaydıyla günde 3 defa kullanılmaktadır.

Uzamax Kullanmak Zararlı mı?

Bitkisel toz karışımı olan uzamax içerisinde doğal besinlerin ve bazı bitkilerin bulunmasından dolayı herhangi bir zararı olmamakla birlikte şimdiye kadar herhangi bir yan etki göstermemiştir. Bunun dışında 1-10 arası yaş aralığına uzamax toz , 10-25 yaş aralığında uzamax kapsül kullanılması tavsiye önerilmektedir. Çocukların ulaşamayacağı yüksek ve serin yerlerde muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca kapsülleri önerilen miktarın dışında kullanmamaya dikkat edin.

Uzamax Nerede Satılır?

Kampanyalı ve uygun fiyatlar ile birlikte Ankara, Isparta, Konya, Karaman, Antalya, Mersin, Balıkesir, Kocaeli, İstanbul ve daha birçok şehrimizden kolaylıkla uzamax’a sahip olabilirsiniz. Uzamax hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinde bulunan sipariş formunu doldurabilir ve kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde uzamax kapsül ve toz karışımına ulaşabilirsiniz. Ayrıca 3 adet ve daha fazla uzamax siparişi vermeniz durumunda silikon tabanlık hediye. Konforlu olan ve silikon olması nedeniyle sizi rahatsız etmeyecek olan yükseltici tabanlığı ayakkabınızın topuk kısmına yerleştirmeniz yeterli.

Uzamax Avrupa’da Nerede Satılır?

Uzamax Avrupa’dan nasıl sipariş verebilirim? Uygun ve kampanyalı fiyatlar ile birlikte Almanya(Germany), Bulgaristan(Bulgaria), Norveç(Norway), Yunanistan(Greece), İngiltere(England), İtalya(Italy) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede uzamax’a sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
uzamax, uzamax nedir, uzamax kullananlar, uzamax toz, uzamax ne kadar boy uzatır, uzamax yorumları, uzamax kapsül kaç cm uzatır, uzamax kullanımı, uzamax toz kullananlar, uzamax kapsül mü toz mu, uzamax ayda kaç cm uzatır, uzamax ankara, uzamax aç karnına mı, uzamax al, uzamax adana, uzamax antalya, uzamax ayak tabanlığı, uzamax azerbaycanda, uzamax avrupa, uzamax boy uzatır mı, uzamax boy ne kadar uzatır, uzamax boy uzatıcı kullanıcı yorumları, uzamax bayileri, avrupa, almanya, uzamax avrupa, uzamax sipariş, uzamax ne kadar, uzamax buhara, uzamax buhara sipariş, berlin, londra, avrupa ülkeleri

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.