Tereson Ayak Kokusu Kremi

Hem erkeklerde hemde bayanlarda yaşanan ortak sıkıntılardan biride ayak kokusudur. Daha çok erkeklerde fazla görülen ayak kokusunun oluşmasında farklı nedenler bulunmaktadır. Özellikle ayaklarda görülen enfeksiyon hastalıklarından biri olan ayak mantarı hastalığı ayak kokusunun en büyük nedenlerinden biridir. Bunun dışında uzun sürek hava almayan ayaklar yine ayak kokusu yaşanmasına neden olmaktadır. Eğer uzun süre ayakta çalışıyor ve ayaklarınız bu nedenle terliyorsa bir süre sonra ayak kokusu şikayeti yaşayabilirsiniz. Bu nedenle açık ayakkabı ya da hava alma özelliği bulunan delikli ayakkabıları tercih etmeniz ayaklarınızın terlememesine ve dolayısıyla ayak kokusunun oluşmamasına neden olacaktır. Ayak mantarı problemi olan kişilerin ise mantar tedavilerini ihmal etmeleri ayak kokusunun artmasına ve mantarın dağılmasına neden olacaktır. Bu nedenle mantar tedavinizi ihmal etmeyerek ayak kokusunun kendiliğinden geçmesini sağlayabilirsiniz.

Tereson İçeriği ve Kullanımı

İki farklı ürün olan sprey ve ayak kreminden oluşan Tereson, farklı bölgeler için kullanılan bir üründür. Tereson spreyi problemli olan avuç içi, koltuk altı ve diğer bölgelerde kullanabileceğiniz gibi Tereson ayak kremini, sadece ayaklarınızda kullanmanız önerilmektedir.

Tereson Sprey Nedir?

Basit kullanım özelliği ile bilinen ve 50 ml. şişe içerisinde bulunan tereson spreyi, her gece yatmadan önce kullanmalısınız. Tereson spreyi kullanmadan önce ilk olarak uygulanacağı bölgeyi mutlaka yıkayıp iyice kurutun ve daha sonra tereson spreyi kullanın. Ertesi sabah Tereson uyguladığınız bölgeyi yıkayıp temizlemeyi ihmal etmeyin. Bu nedenle Tereson spreyi sadece gece yatmadan önce problemli olan ve fazla terleme sorunu yaşadığınız bölgeye aşırıya kaçmadan az miktarda uygulayın.

Tereson Ayak Kremi Nedir?

Ayak kremini kullanmadan önce ayaklarınızı yıkamayı ve kurutmayı ihmal etmeyin. Daha sonra tüm ayağınıza ve özellikle parmak aralarına ince bir tabaka halinde sürerek tereson ayak kremini iyice yedirin. Daha sonra normal ya da pamuklu bir çorap giyin ve kremin emilmesini sağlayın. Tereson ayak kremi miktar olarak 50 ml.’dir.

Tereson’un Yan Etkisi Nedir? Kimler Kullanabilir?

Bay bayan herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir ürün olan tereson sadece hassas cilde sahip olan ve ürünü kullandıktan sonra herhangi bir tahriş ve kızarıklık yaşayan kişilerin kullanmamaları ve kullanmaları durumunda o bölgeyi yıkamaları önerilmektedir. Hasarlı, tahriş olmuş ve yeni tıraş edilmiş cilde uygulamayınız. Gözle temas ettirmemeye dikkat edin ve teması halinde bol su ile yıkayıp doktorunuza başvurunuz. Hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmez. Bunun dışında çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edebilirsiniz.

Tereson Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatlar ile Ankara, Burdur, Niğde, Aksaray, Kütahya, Sinop, Muğla, Şanlıurfa, Iğdır, Yozgat, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla Tereson temin edebilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde Teresona sahip olabilirsiniz.

Tereson Satışını Yaptığımız Asya Ülkeleri

Tereson Asya’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Azerbaycan, Ermenistan, Kırgızistan, Moğolistan, İsrail, Suriye, İran ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
tereson, tere son, tereson nedir, tereson nereden bulurum, tereson fiyat, tereson yan etkileri, tereson zararlı mı, tereson satış noktaları, tereson satın al, tereson kampanya, tereson en ucuz, tereson içeriği, tereson krem, tereson Ankara, tereson ayak kokusu kremi, tereson ayak kokusu kremi kullananlar, tereson ayak kokusu, tereson al, asya, sipariş, tereson asya, tereson azerbaycan, tereson azerbaijan order, ayak kokusu, ayak kokusu nasıl geçer, ayak kokusunu önleme, aşırı terleme nedenleri

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.