Svetol Nerede Satılır?

Diyet yaparken yapılan en büyük yanlışlardan biride diyet programından ekmeğin tamamen çıkartılmasıdır. Her ne kadar diyet yaparken ekmek tüketilmesinin yanlış olduğu düşünülse de diyet yaparken ekmek yemek aslında oldukça sağlıklıdır. Fakat burada dikkat edilmesi gereken önemli konu ekmek çeşidinin ve tüketilen ekmek miktarının hassasiyetidir. Kepekli, çavdar, tam tahıllı ekmek çeşitlerine göre daha fazla kalorili olan beyaz ekmek bu nedenle diyet programında tüketilmesi tavsiye edilmemektedir. Bu nedenle diyet listelerinde daha çok kepekli ve tam tahıllı ekmeğin tüketilmesi önerilmektedir.

Kalori bakımından düşük olan kepekli ekmek aynı zamanda daha kolay hazım etmenize ve sindirmeye yardımcı olmaktadır. Örneğin; 1 dilim beyaz ekmek 90 kalori iken, 1 dilim kepekli ekmek sadece 60 kaloridir. Diyet programında daha düşük kalori tüketilmesi gerektiği için bu nedenle kepekli ekmek tercih edilmelidir. Ekmeği tamamen diyet listenizden çıkarmanız bir süre bağırsak tembelliğine neden olur ve dolayısıyla kabızlık problemi ile karşı karşıya kalmak durumunda kalabilirsiniz. Bu nedenle öğünlerinizde en az 1 dilim kepekli ekmek tüketmeye özen gösterin.

Svetol Yeşil Kahve İçeriği Nedir?

Birçok kişi tarafından yeşil kahve kapsülü olarak da anılan Svetol, belirli ölçüde farklı bileşenlerin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Svetol içeriği ise;

– %50 Yeşil kahve çekirdeği ekstresi

– Kavrulmamış coffea robusto ekstresi

– %50 Ponifenol

– %50 Klorojenik Asit

– %10-5 Kafeolkuinik asit ve %2 den aza standardize edilmiş kafein

– Chitosan 300 mg

– Bitkisel kaynaklı jelatin (Hidroksipropil metil selüloz) gibi farklı bileşenlerin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır.

Svetol Yeşil Kahve Nasıl Kullanılmalı?

Kapsül olarak tüketilen Svetol, sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerinden 30 dakika önce 1’er kapsül olmak kaydıyla günde 2 defa kullanılmaktadır. Ayrıca 1 kutu Svetol içerisinde 60 adet yeşil kahve kapsülü bulunmaktadır. Bay ve bayan herkesin kullanımına uygun olan Svetol hamile, emziren annelerin ve kronik hastalığı bulunan kişilerin kullanımı için önerilmemektedir. Dilerseniz kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz.

Svetol Yeşil Kahve Nerede Satılır?

En uygun fiyatlar ile birlikte Ankara, Tekirdağ, Edirne, Muğla, Kilis, Kahramanmaraş, Nevşehir, Denizli, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla Svetol yeşil kahve kapsülü temin edebilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde Svetola sahip olabilirsiniz.

Svetol Avrupa’dan Nasıl Sipariş Verebilirim?

Svetol Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Lüksemburg, Litavanya, Paris, Oslo, Norveç ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
svetol, svetol nedir, svetol yeşil kahve kapsülü, svetol green coffee kullanıcı yorumları, svetol zayıflama, svetol green coffee, svetol yorumlar, svetol yeşil kahve, svetol green coffee kullananlar, svetol green coffee nedir, yeşil kahve kapsülü, svetol içeriği nedir, svetol nereden bulurum, svetol satışı, svetol nerede satılır, svetol sipariş, svetol kullanımı, svetol nasıl kullanılır, svetol kapsül, svetol ne kadar, svetol fiyatı, svetol kimler kullanabilir, svetol kimler kullanamaz, svetol kullananlar, svetol kullanıcı yorumları, avrupa, diyet ürünleri, kilo kontrol ürünü, diyet yaparken ekmek yemeli mi, diyet yaparken ne kadar ekmek yemeli

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.