SUR PLUS LİFTİNG CREAM NEDİR?

Sur Plus Lifting Cream Nedir?

Birçok kadın ilerleyen yaşına ve akıp giden zamana meydan okumak ister. Çünkü yaş ilerledikçe vücutta ve insan cildinde deformasyon meydana gelir. Buna örnek gösterilebilecek olan kırışıklık ise birinci sıradadır diyebiliriz. Özellikle ellerde ve yüzde yaşlanmaya ve dış etkenlere bağlı olarak kırışıklıklar meydana gelebilir.

Bayanların çoğun cilt üzerindeki kırışıklıklarından rahatsızlık duyduğu için yüz gerdire, estetik operasyon gibi ağrılı ve zahmetli tedavi yöntemlerine başvuruyor. Fakat böyle yöntemlere başvurmadan kendinizin uygulayacağı yöntemlerle kırışıklıkların giderilmesine katkıda bulunabilirsiniz. Peki Sur Plus Lifting Cream nedir? Cilt üzerindeki kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olan bir cilt bakım kremidir. Lifting Cream, esnekliğini kaybeden cildin sıkılaşmasına, daha canlı görünmesine destek sağlar. Cildin dış etkenlere karşı korunmasına yardım eder. Sur Plus Lifting Cream’i kadınların kullanabildiği gibi erkeklerde rahatlıkla kullanabilir.

Sur Plus Lifting Cream İçeriği Nedir?

Sur Plus  Lifting Cream içeriğinde; Su kokokaprilat/kaprat , steril alkol,  Gliserin, Shea Yağı, Betain, Kaprilil glikol, tokoferol, sodyum stearil, sülfat, Allantoin, parfüm, laktik asit, bisabolol, fosfolipid, ksantangum, liftingcompositio bulunmaktadır.

Sur Plus Lifting Cream Nasıl Kullanılır?

Sur Plus Lifting Cream günde sadece 1 defa kullanılması tavsiye edilen bir kremdir. Gece uyumadan önce öncelikle el ve yüz bölgesi iyi bir şekilde temizlenmelidir. Daha sonra cildinize yetecek miktarda Lifting Cream alıp göz çevresinden başlayarak tüm yüzünüze iyice yediriniz. Daha sonra ellerinize uygulayınız. Lifting Cream kullanıldıktan sonra 1 saat süre ile elinizi ve yüzünüzü yıkamanız tavsiye edilmez. Kremin kullanım süresi 2 ay olarak belirtilmiştir.

UYARI: Sur Plus Lifting Cream bir ilaç değildir. Kırışıklık gidermeye yardımcı bir kremdir. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.