Supratall Yorumları

Anne ve babalar çocuklarının boyunu yaşıtları ile karşılaştırarak yada kıyafetlerine göre değerlendirebilirler. Yıllık büyüme hızı, en hızlı olduğu dönemde yani, ilk bir yaş içerisinde 25 cm’dir. İkinci yaşta ise 12 cm, okul öncesi dönemde 6 ile 8 cm, buluğ çağına kadar da ortalama 5-6 cm olmalıdır. Ergenlik de hızlı büyüme dönemidir. Bir çocuk ergenlik öncesinde, yılda 5 cm’den az büyüyor ise büyüme eğrisinde aynı çizgide devam edemiyor ve geride kalıyorsa: sorun var diyebiliriz. Okulların açıldığı bu dönemde çocukların durumuna bakmak gerekir. Törenlerde sıraya girdiklerinde bu yıl arkadaşlarına göre daha da kısa görünüyorsa bir doktora başvurmakta fayda var diyebiliriz.

Okulların açıldığı dönemlerde çocukların durumuna bakmak gerekir. Törenlerde sıraya girdiklerinde, bu yıl arkadaşlarına göre daha da kısa görünüyorsa bir doktora başvurmakta fayda var. Kemik yaşı boy kısalığı konusunda belirleyici bir rol oynayabilir.  Esas biyolojik yaşı, kemik yaşıdır. Erişkinler için kemikleşme noktalarının kapanma sınırı, kız çocuklarda 18 erkek çoçuklarında 19 yaştır.

670px-Grow-Taller-Step-1

Kemik yaşı, el bilek kemiklerinin röntgeni çekilerek belirlenir. Anne-baba boyuna göre çocuk boyu hesaplanır. Çocuğun cinsiyetine göre ideal olarak kaç santim olacağını hesaplamak gerekir. Yine büyüme çizelgesine göre, kız çocuk için hedef boy, annenin boyu aynen yazılır, babanın boyundan 13 cm çıkarılır ve çizelgenin 18 yaş hizasına bakılarak beklenen ideal boy söylenebilir.

Erkek çocuklar için annenin boyuna 13 cm eklenir, babanın veriyor. Pahalı bir tedavi ancak tedavi kurumları bunu karşılıyor. Günde bir kez enjeksiyon yapılıyor. İğneli enjektörler ile iğnesiz enjektörler de kullanılıyor. Kalem şeklinde aletler ile çocuklarda kendilerine bunu kolayca uygulayabilirler. Önce aileyi ve çocuğu eğitilir. Genellikle gece yatmadan önce tek doz şeklinde uygulanır. Uzun süreli bir tedavidir.. Çocuk nihai boya ulaşana kadar tedaviye devam edilir.  Bizleri de bu gibi durumlarda tek başına bırakmayacak olan supratall gibi yardımcı olabilecek ürün seçeneklerini de tercihleriniz arasına yerleştirerek beklenilen sonuçlarında doğru bir şekilde ortaya çıkmasına yardımcı olabilirsiniz. Düzenli ve önerilen bir şekilde de kullanımının sağlanması ilerleyen zamanlarda da olumlu sonuçları ile karşılaşmamıza da destekleyici olabilir.

hemensiparisver

Supratall İçeriği

D VİTAMİNİ: Kemik ve Kas gelişiminde önemli rolu vardır.
B12 VİTAMİNİ: B12 vitamini insanlarda büyüme ve gelişme için hayati önemi olan suda çözünür bir vitamindir. Kemik gelişimi üzerindeki etkileri bilinmektedir.

L-ARGİNİN: Tüm yaşam formlarında var olan bir protein amino asittir.
L-ORNİTİN: Protein olmayan bir amino asittir. Vücutta L-Arginin üretimine yardımcı olur ve etkinliğini destekler. Büyüme hormonuna destektir.

Supratall Kullanımı; Sabah ve akşam yemeklerden 1 saat önce alınmalıdır. Düzenli ve önerilen bir şekilde de kullanımının sağlanması gerekmektedir. 1 supratall kapsül 600 mg’dır. 1 kutu içerisinde 60 kapsül yer almaktadır.

Supratall Kullanıcı Yorumları

Sizlerde öneri ve görüşlerini bizler ile paylaşmak istiyor veya aklınızda ki soru işaretlerini gidermek istiyorsanız hemen supratall yorumları sayfasında yorumlarınızı bırakabilirsiniz.

boy-uzunluğu-rehberi

Supratall Avrupa’dan Nasıl Sipariş Verebilirim?

Almanya, Amerika, Hollanda, Belçika, İsviçre, Norveç, Danimarka, Ukrayna gibi bütün Avrupa ülkelerinden de temin edebilirsiniz.

Supratall Nereden Bulurum? Nasıl Sipariş Verebilirim?

En uygun ve en hesaplı kampanyalarımız ile birlikte supratall ürününü temin etmek istiyor veya toptan satın almak istanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya gibi bütün şehirlerimizin il, ilçe, kasaba ve köylerinden de temin edebilirsiniz. Bununla birlikte supratall ürününü sizlerde boy uzatıcı internet sitesi üzerinden kolay ödeme seçenekleri ile birlikte siparişinizi vererek sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

56158095f018fb6340d608ff

Ödeme Seçenekleri; rahat, kolay ve güvenilir bir şekilde siparişinizi oluşturmak isteyenlerdenseniz Online Kredi Kartı ile Ödeme, Kredi Kartı ile Ödeme, Western Union ile Ödeme, Havale / EFT ile Ödeme seçeneklerinden dilediğinizi tercih ederek sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

Bize Bu Kelimeleri Kullanarak Ulaştınız; supratall, supratall kapsül, supratall nedir, supratall ne işe yarar, supratall nasıl kullanılır, supratall kullanımı, supratall içeriği, supratall içindekiler, supratall içerik, supratall kullanıcı yorumları, supratall kullananların yorumları, supratall yorum, supratall sipariş, supratall nasıl sipariş verebilirim, supratall sipariş, supratall ne kadara, supratall en uygun, supratall ne kadara.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.