Srv Prostat Seti Nedir? Kimler Kullanabilir?

Toplumda sıkça ismini duyduğumuz ve sadece erkeklerde görülen başlıca hastalıklardan biride prostattır. Erkek üreme organı bölgesinde idrar kesesinin hemen altında bulunan ve erkeğin üremesine yardımcı olan salgı bezine prostat denilir. Yaklaşık ceviz büyüklüğünde olan prostat, ergenlik döneminden önce küçük iken ergenlik döneminin bitmesi ile birlikte büyüyen ve erkeğin üremesinde yardımcı olan bir salgı bezidir. Ancak yaşın ilerlemesi ile birlikte prostatta oluşan bazı sorunlar erkeklerin kabusu haline gelerek günlük aktivitelerinde bile bazı problemler yaşamasına neden olmaktadır.

Özellikle 40 yaş ve üzeri erkeklerde görülen prostat sorunları kimi zaman genetik nedenlere bağlı olarak ortaya çıkarken kimi zaman ise kendiliğinden ortaya çıkan bir hastalıktır. Yaşın ilerlemesi ile birlikte fazla basınca uğrayan prostat, zamanla şişmeye ve gereğinden fazla büyümeye neden olur. Bu durum ise erkeklerde özellikle idrar yaparken bazı ağrılar çekmesine neden olmaktadır. Sık sık idrara çıkma, idrar yaparken bitmemişlik hissi, idrar yaparken ve idrar sonrası kasıklarda oluşan ağrı prostat hastalıklarının başlıca belirtileri arasında yer almaktadır.

Srv Prostat Seti Nedir?

Sadece erkeklerde görülen ve ilerleyen yaş ile birlikte ortaya çıkan erkeklerin endişesi haline gelen hastalıklardan biride prostat hastalığı olmuştur. Ancak prostat karşısında mağdur olan erkeklerin son zamanlarda tercih ettiği ürünlerden biride prostat seti olmuştur. Aynı amaca yönelik 3 farklı ürünün birleşmesi ile set halini alan ve özellikle doğal olması sebebiyle Prostat şikayeti yaşayan kişilerin dikkatini çeken Srv prostat seti içerisinde; 1 adet Yakıotu Çayı-42 süzen poşet, 1 adet Formula 21 Tablet-90 tablet ve 1 adet Yakıotu karışım macunu ile birlikte set halinde gönderilmektedir.

Srv Prostat Seti Nasıl Kullanılır?

Set halinde olan ve içerisinde 3 farklı içerik ve kullanım özellikleri farklı olan Srv prostat setinin kullanımı ise şöyledir;

Yakıotu Macunu Kullanımı: Her sabah aç karnına 1 tatlı kaşığı alınması yeterlidir.

Formula 21 Tablet Kullanımı: Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere birer tablet bol su ile alınır. Ayrıca Formula 21 toplamda 90 tablettir.

Yakıotu Çayı Kullanımı: 1 fincan kaynamış suya 1 poşet atın ve 5 dakika demlenmesini bekledikten sonra tüketiniz. Ayrıca 1 paket yakıotu çayı 42 düzen poşetten oluşmaktadır.

Srv Prostat Setini Kimler Kullanabilir? Kimler Kullanamaz?

Bitkisel olması nedeniyle birçok erkek tarafından tercih edilen Srv prostat seti şimdiye kadar herhangi bir yan etki göstermemiştir. Srv prostat setini, prostat sorunu olan ve ciddi sağlık problemleri olmayan tüm erkekler kullanabilir. Bunun dışında kronik hastalığı bulunan hastaların kullanmadan önce doktora danışmaları tavsiye edilmiştir.

Srv Prostat Setini Nereden Bulurum?

En uygun fiyat imkanları ile birlikte Ankara, Bilecik, Kırşehir, Aydın, Uşak, Isparta, Hakkari, Kahramanmaraş, İstanbul ve Türkiyenin diğer tüm şehirlerinden sipariş verebilir ve kolaylıkla Srv Prostat setine sahip olabilirsiniz. Prostat seti faydaları hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinde bulunan sipariş formunu doldurabilir ve kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Srv Prostat Setini Asya’da Nereden Bulurum?

Yurtdışından hızlı gönderim olanakları ile birlikte Azerbaycan(Azerbaijan), Gürcistan(Georgia), Suudi Arabistan(Saudi Arabia), Irak(Iraq), Japonya(Japan), Çin(China) ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Srv prostat setine ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;

srv prostat set, srv prostat, srv prostat set nedir, srv prostat set nasıl kullanılır, srv prostat set içeriği, srv prostat set kullanalar, srv prostat set kullanıcı yorumları, srv prostat set sipariş ver, srv prostat set nasıl sipariş verebilirim, srv prostat set nereden satın alabilirim, srv prostat set fiyatı, srv prostat set ankara, srv prostat set İstanbul, prostat, prostat nedir, prostat nasıl geçer, prostat tedavisi, prostat belirtisi, prostat neden olur, srv prostat seti asya, asya sipariş, ödeme, ücretsiz kargo, asyadan sipariş, azerbaijan order, ıraq, saudi arabia, japan, china, china order

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.