Sivilce Problemlerine Karşı Aztec Secret Kleopatra Maske

Sivilce Problemlerine Karşı Kullanılabilecek Yöntemler

Sivilce ergenlik çağından ilerleyen yaşlara kadar olan süreçte birçok kişinin sorunu olan bir durumdur. Özelliklerde yağlı ciltlerde görülen bu sorun güzelliğinizin önüne geçemeyecek. Çünkü size sunacağımız formül sayesinde ağrısız, sızısız, akciğerlerinizi zorlayan uzun tedavi süreçlerine maruz kalmadan cilt bakımınızı yaparken sivilcelerinize veda etmenizi sağlayacak.sivilce problemi

Sivilce oluşan ciltlerde yağ dengesi sorunu yaşanır. yağ dengesi bozulan cilt fazla yağı dışarı atmak ister. Fakat tıkalı olan kıl kökü ve gözeneklerden dolayı bu atımı yaşarken iltihaplı birikinti tepecikleri oluşturarak sivilce halini alır. Bu durum hem görsel anlamda hemde cildinizde kusurlara neden olabilir. Bunların önüne geçmek için cilt yağ dengenizi sağlamanız ve gözeneklerinizi temiz tutmanız gerekir. İşte bu noktada size yardımcı olacak olan formül Aztec Secret Kleopatra Maske . Bu maske ile cilt yağ dengenizi sağlayacak, gözeneklerinizi temizleyecek , ölü deri kalıntılarından uzaklaşacak ve minik kırışıklıklarınıza veda edeceksiniz.

Aztec Secret Kleopatra Maske Nedir?

Aztec Secret Kleopatra Maske, içeriğinde bulunan volkanik kil sayesinde kıvamlı bir maske haline getirilen bir cilt bakım ürünüdür. Cildinizde doğal detoks etkisi yapar. Ayrıca cildinizde oluşan siyah noktalardan arındırmak ve ölü derilerden kurtulmak için peeling etkisi oluşturmanızı sağlar. Kleopatra maske volkanik bentonit kili yıllarca sıcak basınç altında bulunduğu için  nano partiküllerden oluşan negatif iyon yüklenmiş bir yapıdadır. Böylece  volkanik etkileşimler sonucunda mineral bakımından zenginleşmiş bir yapıya sahip olmuştur. Bu yapı sayesince cildiniz temizlenirken bir yandan iyon yüklemesi yaparak cildinizi mineral yönünden besleyecektir.  Beslenen cilt daha canlı daha sıkı ve taze bir görünüme ulaşır.

Aztec Secret Kleopatra Maske

Sivilce sorunu sadece yüzünüzde oluşan bir sorun değildir. Sırt, boyun , kol, göğüs bölgesinde de sıkça karşımıza çıkan bir problemdir. Aztec Secret Kleopatra Maske bu bölgeler dahil olmak üzere tüm vücuda uygulanabilir. Sivilce sorunu yaşadığınız bölgelere uygulayarak yarı kuruma haline gelinceye kadar bekleyip duş aldığınıza ve bu kullanımı düzenli hale getirdiğinizde sonuçlardan memnun kalacaksınız.

Aztec Secret Kleopatra Maske Nasıl Kullanılır?

Aztec Secret Kleopatra Maske kullanıma ihtiyaç olan bölgenin genişliğine göre 3 farklı karışım şeklinde hazırlanabilir. Hazırlama süreci ve kuruma süresi maskenin kalınlığına göre en fazla 25 dakika sürmektedir. Uygulama bitiminde cildinizde hafif kızarıklıklar oluşabilir. Bu durum için endişe etmenize gerek yoktur. Aynı gün içerisinde geçebilir kızarıklıklardır.Hassas ciltler için haftada 3 gün kullanılması uygundur. Bir gün kullanıp bir gün ara verebilirsiniz.  Normal ciltlere sahip olanlar ise her gün kullanabilirler.

Elma Sirkesi ile Aztec Secret Kleopatra Maske: Yeterli miktarda Kleopatra Maske ile sürülebilir kıvama gelecek kadar elma sirkesi ekleyerek karıştırın. Sadece plastik, cam veya tahta malzemeler kullanın. Metal malzeme kullanımından kaçının. Karışımı yüzünüze veya arındırmak istediğiniz bölgeye sürüp 25 dakika bekletin ve ılık suyla durulayın.

Su ile  Aztec Secret Kleopatra Maske: Yeterli miktarda Kleopatra Maske ile sürülebilir kıvama gelecek kadar su ekleyerek karıştırın. Sadece plastik, cam veya tahta malzemeler kullanın. Karışımı cildinizde  arındırmak istediğiniz bölgeye sürüp 25 dakika bekletin ve ılık suyla durulayın.

Ballı-Elma Sirkeli Aztec Secret Kleopatra Maske: Yeterli miktarda Kleopatra Maske ile sürülebilir kıvama gelecek kadar elma sirkesi ekleyerek karıştırın. İçine bir yemek kaşığı bal ekleyin. Cildinizde uygulamak istediğiniz bölgeye uygulayın. 10 dakika bekletin ve ılık suyla durulayın.

Aztec Secret Kleopatra Maske Kullanıcısı

Aztec Secret Kleopatra Maske kullanıcıları tarafından memnuniyetle karşılanmış bir üründür. Sivilce sorunu yaşayan, çevresel faktörler ve stresten kaynaklı minik kırışıklıkları olan ve siyah nokta şikayetleri olanlar bu ürün sonrasında canlanmış, sıkı ve temiz bir cilde sahip olmuşlardır. Kullanımı ve sonucu hakkında daha aklınıza yatan sonuç görmek istiyorsanız aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Aztec Secret Kleopatra Maske Nerede Satılır?

Aztec Secret Kleopatra Maske’ye sipariş formunu doldurarak ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilir, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla ürüne ulaşabilirsiniz.

Bize bu kelimelerden ulaştınız: aztec secret, aztec secret kil maskesi , aztec secret kleopatra kil maskesi , aztec kil maskesi , aztec güzellik maskesi , Aztec Secret Indian Healing Clay , Aztec Secret Kleopatra Maske , Aztec Secret Kleopatra Maske volaknik kil , Aztec Secret Kleopatra Maske  sivilce

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.