Santelife Form Çorbası İle Sende Formunu Koru!

Birçok insan çok stresli olduğunda aşırı yemek yediğini ve doyma hissi yaşamadığını belirtirken kimi insalarda iştah kaybı yaşadığını ifade eder. Mutsuzken çikolata yemek, sinirliylen atıştırmalıkları tüketmek, gerginken sürekli birşeyler yeme isteğinin olması tamamen stres ile alakalıdır. Bu durumda ise kişi kendine söz geçiremeyerek yemek yeme ihtiyacı hisseder ve dolayıyla da kaçınılmaz olan kilolar alınır. Kısacası stres ile kilo alma arasında belirli bir bağlantının olduğunu söylebiliriz. Stresli durumlarda olabildiğince mutfaktan uzak durmak, başka şeyler ile ilgilenmek, yemeği unutmaya çalışmak bir süre sonra iştahınızın kapanmasına neden olacaktır.

Santelife Sebze Form Çorbası İçeriği, Hazırlanışı ve Kullanımı

Form Çorbasının Kullanımı: Uzun süredir hem diyet yapan hem de kilo kontrolünü sağlamak isteyen kişilerin kullanmayı tercih ettiği diyet ürünlerinden biride Santelife form çorbası olmuştur. Çeşitli özelliklere sahip sebze ve baharatın kurutulması ile oluşturulan Santelife, 21 günlük kullanım için 1 kutu içerisinde 21 adet form çorbasından oluşmaktadır. Günde 1 adet santelife form çorbasını akşam yemeğinden 15-20 dakika önce tüketmeniz önerilmektedir. Kullanımı: oldukça basit olan Santelife form çorbası, 250-300 ml. civarındaki 1 kupa kaynamış suyun içerisine 1 adet form çorbası atarak 3-4 dakika kadar demlenmesini sağladıktan sonra içebilirsiniz.

Form Çorbasının İçeriği: Hem doğal bitkileri hem baharat hem de sağlıklı sebzeleri bulundurması nedeniyle birçok kişinin dikkatini çeken diyet ürünlerinden biride Santelife form çorbası olmuştur. Hem diyet yapan hem de formunu dengede tutmak isteyen kişilerin tercih ettiği diyet ürünlerinden biri olan Santelife çorba içerisinde;

– Domates, sarımsak, maydanoz,

– Soğan, lahana, yeşil biber,

– Brokoli, kırmızı acı biber, kereviz,

– Zencefil, karabiber, kimyon gibi sebzelerin ve baharatların kurutulmuş hali bulunmaktadır.

Santelife Form Çorbası için Nasıl Sipariş Verilir?

En uygun fiyat ve kampanyalar ile birlikte Ankara, Samsun, İstanbul, Kayseri, Nevşehir, Osmaniye, Düzce, Yalova ve Türkiye’nin birçok şehrinden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sipariş vermek ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurabilirsiniz. Ürün hakkında detay ve kampanyalar konusunda bilgi almak için sitemizi takip ediniz.

Santelife Form Çorbası Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Faturalı ve orijinal ürün garantisi ile birlikte Almanya, Kopenhang, Belçika, Norveç, Oslo, Arnavutluk, Moldova, Paris, Kanada ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Santelife form çorbasına sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Santelife, sante life, santelife nedir, form çorbası, santelife form çorbası, form çorbası içeriği, santelife nasıl içilir, kampanya, sipariş, avrupa, avrupa sipariş, santelife avrupa, santelife kullanımı, santelife avrupa sipariş, çorba, diyet ürünleri, sağlıklı diyet, diyet listeleri, farklı diyetler, aç kalmadan diyet yapmak, kilo verdiren diyet, sebze çorbası, hana çorbası, fesleğen çorbası, domates çorbası, sağlıklı kilo verme, kilo kontrolü, form çorbası, diyet çorbası, diyet çorbası nasıl yapılır

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.