SA30 DAYS Zayıflama Hapı Nedir?

Bahar ayına girmiş iken fazla kilolar hepimizin problemi olmaya devam ediyor. Diyet yapmaya başlasak elimizde olmadan iş, güç, okul koşturmaca derken gün yoğunluğunda bu diyeti bozabiliyoruz. Yediğimiz gıdalardan vazgeçemiyoruz. Bu durumda yapabileceğimiz seçenekler arasında metabolizmayı hızlandıran baharatların tüketimi artırmak, bitki çayı tüketmek ya da bitkilerden üretilmiş kapsüllerden tüketmek.

Bugün sizlere yeni keşfettiğim SA30 DAYS ürününü tanıtacağım. Bu ürünün özelliklerini incelemeye başlayalım mı?

SA30 DAYS Nedir?

Bu ürün tamamen bitkisel içerikten oluşan doğal bir kapsüldür. Özel formül ile üretimi sağlanmıştır. Kilo vermek isteyen ve kilo kontrolü sağlamak isteyen kişiler için özel olarak üretilmiştir. Fazla kilolardan kurtulup ideal kiloya ulaşmak isteyen kişiler tarafından tercih edilmiştir.

SA 30 Days tamamen bitkisel içerikli bir üründür. Özel formül ile üretilmiştir.

Kilo kontrolü sağlamak isteyen kişiler güvenle kullanabilir.

Aşırı kiloya sahip olan kişiler SA 30 Days ile ideal kilo seviyesine ulaşabilirler.

SA30 DAYS İçerik

İçerisinde bulunan bitkiler:

Noni yaprağı: bu bitki hücreleri yenileyerek hücresel fonksiyonları artırarak, vücuda enerji verir.

Lotus yaprağı: Metabolizmayı ve kan dolaşımı artırıcı etkisi ile kilo ermek için kullanılır

Buğday çimi: Müthiş bir detoks yöntemidir. Vücuttaki zehirli maddeleri ve ödemleri atarak kilo vermeye yardımcı olur.

Civanperçemi: Sindirime iyi gelerek sindirimi düzene koyar. Bu sayede kilo vermek için faydalı olur.

Bu bitkiler doğal yollardan toplanarak toz halinde ürün içerisinde kullanılmıştır.

SA30 DAYS Kullanım Şekli

SA 30 Days AKŞAM ve SABAH olmak üzere 30’ar kapsül’den oluşmaktadır.

Kullanım şekli ise şöyledir:

Sabah kapsülünden 1 adet’i sabah kahvaltıdan 30 dakika önce bol su ile alınız.

Gün içerisinde hareket etmeye ve olabildiğince fazla su tüketmeye çalışınız.

Akşam kapsülünden 1 adet’i akşam yemeğinden 30 dakika önce bol su ile alınız.

SA30 DAYS Saklama Koşulları

Oda sıcaklığında ürünün kutusu içerisinde saklayınız

SA30 DAYS Faydaları Nedir?

Metabolizmayı hızlandırır.

Vücuttan ödem attırır.

İlk kullanımdan itibaren kilo vermeye yardımcıdır.

Vücutta incelme görülür.

Detoks etkisi vardır

Vücuda zindelik katar

SA30 DAYS Zararları Nedir?

Bitkisel olan içeriğin bilinen bir yan etkisi olmaması ile beraber herhangi bir yan etki görüldüğünde doktora başvurulmalıdır.

SA30 DAYS Hakkında uyarılar

Herhangi bir hastalığı için olanlar kişi tarafından kullanılmamalıdır.

Kronik rahatsızlığı olan kişiler kullanmamalıdır.

Hamile ve emziren hanımlar kullanmamalıdır.

SA30 DAYS Nereden Bulabilirim?

SA30 DAYS ürününü almanız için sizlere önerdiğimiz online satış mağazası www.avrupastore.net sitesidir. Uygun fiyatı ve satış kolaylığı ile sizlere önerdiğim siten gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirisiniz.

SA30 DAYS Yurt Dışında Nereden Bulabilirim?

Yurtdışında olanlar ve ürünü sipariş vermek isteyenler yine aynı siteden www.avrupastore.net online satış mağazasından siparişini verebilirsiniz. Ülkenize göre kargo süresi değişmek ile birlikte en geç 10 güne ürün size gelebilir.

SA 30 Days Bitkisel Kapsülü İzin Belgeleri

Hhs SA 30 Days Bitkisel Kapsül Üretici Firma: T.C. Gıda Tarım ve Köyişleri Bakanlığının 30/10/2012 Tarih ve TR-34-K-015838 İşletme Kayıt No ile HHS BİTKİSEL VE SAĞLIK ÜRÜNLERİ A.Ş. tarafından üretilmiştir.

SA30 DAYS ilaç değildir. TAKVİYE EDİCİ GIDADIR!

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlı yazılmıştır.

Bize bu kelimelerden ulaştınız:  sa 30 zayıflama hapı, sa30 zayıflama, sa 30 zayıflama hapı yorumları, sa 30 zayıflama hapı kullananlar, sa30 zan nemikham, sa 30 days zayıflama hapı kullananlar, sa 30 days zayıflama hapı yorumları, sa 30 days zayıflama hapı kullananlar, sa 30 days zayıflama hapı yorumları, sa 30 days zayıflama hapı, sa30 days kapsül yorumları, sa 30 days, sa 30 days kullanıcı yorumları, sa 30 days kapsül kullanıcı yorumları, sa 30 days zayıflama hapı kullananlar, sa 30 days kullananlar, sa 30 days zayıflama hapı yorumları, sa 30 days şikayet, sa 30 days kullanan varmı, sa 30 days kapsül kullananlar,  sa 30 days kapsül kullanıcı yorumları, sa 30 days kapsül kullananlar, sa 30 days kapsül, sa 30 days kapsül yorumlar

Bilgilendirme
Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz KurumuGeleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.