Q-Clinic Sakal Serumunu Nereden Bulurum?

Köselik, vücudun tüy çıkan bölgelerindeki kıl miktarının az olması ya da hiç olmaması durumudur. Köselik, genetik ya da hormonal nedenlerden kaynaklanabilir. Köselik için birden fazla sebep sayılsa da çok sık rastlanan 2 sebep göz önündedir. İlk olarak psikolojik yanı; Üzüntü, sıkıntı, stres, ciddi bir hastalık, depresyon, aile faciaları, kazalar, sınav dönemi gibi zamanlarda kendini gösterir. İkinci İse mantar enfeksiyonu bölgesi kıllarının çıkmasına etken hormonun eksikliği veya yokluğu o bölgede meydana gelecek sakal kökü olmamasıdır. Tüm bunların dışında çok fazla etkili olan durumlardan biride genetik nedenler olmuştur. Diğer bir adı ile kalıtsal olan bu durum ailede bulunan diğer erkeklerin bir kısmının köse olmasından ya da az sakal bıyığa sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Genetik durum ise köselikte etkili olan en önemli etken ve tedavisi neredeyse yok denecek kadar zor bir etkendir.

Q-Clinic Serum Nedir?

Daha çok sakal ve bıyık bölgesinde yeteri kadar tüylenme olmamasından şikayetçi olan erkeklerin tercihleri arasında olan ve olumlu sonuçların ortaya çıkmasını sağlayan ürünlerden biride Q-Clinic sakal ve bıyık serumu olmuştur. Özellikle kolay kullanımı ile birçok erkeğin kullanarak tercihleri arasına girmeyi başaran Q-Clinic, son zamanlarda en çok satışı yapılan ürünlerden biri olmayı başarmıştır. İsminden de belli olduğu gibi sakal ve bıyık bölgesinde kullanılan Q-Clinic özellikle köse olan ya da daha gür sakallara sahip olmak isteyen erkeklerin tercihleri arasına girmeyi başarırken kolay kullanımı nedeniyle zahmetsizce ürünü uygulayabilmelerini sağlamıştır.

Q-Clinic Serum Nelerden Oluşur?

Belirli miktarda birbirinden farklı maddelerin bir araya gelmesi ile oluşan Q-Clinic içerisinde; Deionied Water, Procapil (Apigenin, Biotinil tripeptid, Oleanoic asit) Zinc Pyrithione, Stinging Nettle, Biotin, Glycerin, Benzyl alcohol, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, Fragrance gibi bileşenler bulunmaktadır. Her bir şişesi 30 ml’dir ve 3 ay kullanım içindir.

Q-Clinic Serum Kimler Kullanabilir? Kimler Kullanamaz?

Oldukça basit bir kullanım özelliği bulunan ve bu nedenle erkeklerin rahatlıkla kullanabildiği Q-Clinic Sakal Serumu,  İhtiyaç duyulan bölgeye serum sıkılmalı ve dairesel hareketlerle masaj yapılarak yedirilmelidir. Özellikle belirli saatlerde uygulanma ihtiyacı duymayan Q-Clinic, gece yatmadan önce veya gündüz rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Bunun dışında sakal konusunda problem yaşayan tüm erkeklerin kullanabileceği Q-Clinic Sakal Serumu, şimdiye kadar herhangi bir yan etki göstermemiştir. Dilerseniz doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz. Ayrıca sadece sakal bölgesi ile sınırlı kalmayan Q-Clinic serumu problemli olan diğer bölgelerde ve bıyık bölgesinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Q-Clinic Sakal ve Bıyık Serumu Sipariş için;

Uygun fiyat ve avantajlı kampanyalar ile birlikte Ankara, Samsun, Afyon, Kırıkkale, Giresun, Denizli, İstanbul ve daha birçok şehrimizden kolaylıkla Q-Clinic Sakal Serumu satın alabilirsiniz. Q-Clinic Sakal Serumu hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinde bulunan sipariş formunu doldurabilir ve kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Q-Clinic Serum Asyadan Sipariş Vermek için;

Ücretsiz kargo imkanları ve uygun fiyatlar ile birlikte Azerbaycan, Suudi Arabistan, Bahreyn, Endonezya, Ermenistan ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş vererek kısa bir süre içerisinde Q-Clinic Seruma sahip olabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
q clinic, q clinic sakal serumu, q clinic sakal serumu kullananlar, q clinic sakal serumu yorum, q clinic sakal yorumlar, q clinic sakal serumu kullanımı, q clinic sakal serumu yorumlar, q clinic sakal serumu kullanım şekli, q clinic sakal serumu kimler kullanabilir, q clinic sakal serumu nereden bulurum, q clinic sakal serumu fiyatı, q clinic sakal serumu nerede satılır, q clinic sakal ve bıyık serumu, q clinic bıyık serumu, saç dökülmesi, sakal dökülmesi, köse, köselik neden olur, sakal çıkarma yöntemleri, bıyık çıkarma yöntemleri, azerbaycan sipariş, asya sipariş, asya order, azerbaycan order, asya ülkeleri, asyadan sipariş için, ücretsiz kargo, yurt dışı kargo

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.