Pro Care Serum Kullanıcı Yorumları

Anne adayları hamile kaldıkları andan itibaren vücutlarında birtakım değişiklikler ile karşılaşırlar. Sadece kilo almak ve vücutta çatlak oluşmasıyla karşılaşmayan hamileler saçları konusunda da sıkıntı yaşamaktadırlar. Özellikle hamilelik döneminde birçok bayanda saç dökülme problemi yaşanır. Nedeni ise hamilelik sebebiyle hormonlarda birtakım değişmelerin olmasıdır. Bu nedenle hamilelik süresince saç dökülmeleri normal karşılanmaktadır. Fakat her hamile bayanın çok fazla saç dökülmesi ile karşılaşacağı da doğru değildir. Genellikle doğum sonrasında saç dökülme problemlerinde azalma görülmektedir. Fakat doğumdan bir süre sonra hala saçlarda dökülme olursa ve dökülme sayısında daha fazla artış olduğunu tespit ederseniz doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Bunun dışında kullanılar ilaçlar saçların dökülmesine sebebiyet verebilir. Belirli ilaçları kullandıktan sonra saçların döküldüğünü tespit ettiğinizde bu durumu mutlaka doktorunuzla paylaşmanızda fayda vardır.

Pro Care Serum Nedir?

50 ml. şişede belirli bir karışımdan oluşan pro care içerisinde;

– Aqua,

– Betula Alba,

– Propylene Glycol,

– Chamomilla Recutita,

– Panicum Miliaceum,

– Salvia Officinials,

– Urtica Dioica,

– Aquisetum Arvense,

– Humulus Lupulus,

– Chinchona,

– Camelia Sinensis,

– Tilia Cordata,

– Penthanol,

– Niacin ve Biotin gibi bazı bileşenler bulunmaktadır.

Kullanımı:Kullanmadan önce şişeyi karıştırarak, içerisinde bulunan losyonu cam tüp üzerinde belirtilen siyah çizgiye kadar çekiniz. Belirli miktarda çekilen sıvıyı saç derinize özellikle dökülmenin sık olduğu bölgeye masaj yaparak yedirin. Kullanımı oldukça basit ve zahmetsiz olan pro care serum, sabah akşam olmak üzere günde 2 sefer nemli saça 4-5 dakika masaj yaparak kullanılmalıdır. Gün boyu saçınızda kalabilceği gibi, yatmadan yarım saat önce saç diplerinize uygulamanız önerilmektedir. Sadece saçınız üzerinde değil aynı zamanda sakal ve bıyık gibi bölgesel dökülmelerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yan Etkisi: Sadece kozmetik bakım ürünü olan pro care serum, tedavi amaçlı kullanılmamaktadır. Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edebilirsiniz. Herhangi bir yan etki ile şimdiye kadar karşılaşmamış pro care serum, bay bayan herkesin kullanabileceği bir üründür.

Pro Care Serum Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Tokat, Antalya, Mersin, Bayburt, Iğdır, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Pro care, hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Pro Care Serum sahibi olabilirsiniz.

Pro Care Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Pro Care Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Fransa, Belçika, Norveç, Danimarka, İspanya, İsveç ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Pro Care Seruma sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Pro care, pro care serum, procare, pro care nedir, pro care kullanımı, pro care serum nedir, pro care serum sipariş, kampanya, sipariş, ödeme, kargo, avrupa sipariş, pro care avrupa sipariş, pro care nasıl kullanılır, pro care yan etkisi var mı, pro care nerelerde kullanılır, pro care içeriği, avrupa sipariş, pro care serum almanya, saç dökülmesi, doğum sonrası saç dökülmesi

Bu ürüne en hızlı şekilde sahip olmak için aşağıdaki sipariş formunu doldurarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.