Nova Tea Tox Detox Çayı İçerisinde Bulunan Bitkiler

Diyetle ilgili birçok yazı okuruz ve hemen hemen her yazıda bol bol su tüketmemiz önerilir. Peki diyet yaparken ne kadar su tüketmeliyiz? Öncelikle tüketilen çay, kahve ve asitli içecekler suyun yerini alamayacakları için hesaplamalara bu içecekleri eklemeyin. Az su içmekle kilo kaybetmek zordur nedeni ise fazla su tüketmenin metabolizmayı hızlı çalıştırması ve dolayısıyla sindirimi hızlandırması sebebi ile fazla yağların yakılması kolay olacaktır. Bu yüzden alınan diğer sıvılar dışarısında günlük en az 2 litre su içilmesi gerekmektedir. Diyet yapsanız da yapmasanız da sağlık bir yaşam için günde en az 2 litre su içmeye özen gösterin.

Nova TeaTox Detox Çayı

 Nova TeaTox Detox çayı tüketimi oldukça basit ve pratik hazırlaması ile günlük hayatınızın bir parçası olacaktır. Set halinde gönderilen Nova TeaTox Detox gece ve gündüz olmak üzere iki farklı çaydan oluşmaktadır. İçeriği tamamen doğal bitkilerden oluşturulan bu çaylar 28 tane gündüz çayı ve 14 tane gece çayı olmak üzere, gündüz çayını her sabah gece çayını ise 2 günde 1 geceleri tüketmeniz gerekmektedir.

Nova TeaTox Detox Çayı’nı Kimler Kullanamaz?

Nova TeaTox Detox Çayını, bay bayan herkesin rahatlıkla kullanabileceği şekilde hazırlanmış olup sadece kronik hastalığı olanların tüketmemesi önerilmiştir. Ayrıca emziren bayanların kullanmalarında hiçbir sakınca görülmemiştir.

Hazırlanışı:

Pratik hazırlanılması düşülerek ambalajlanmış olan Nova TeaTox Detox Çayı’ndan 1 adet 1 kupa kaynamış suyun içerisine atarak 4-5 dakika kadar demlenmesini bekleyin. Demlenen sabah çayını her sabah kahvaltıdan 1 saat önce, gece çayını ise 2 günde 1 gece yatmadan yarım saat önce tüketmelisiniz.

Nova TeaTox Detox Çayı İçerisindeki Bitkiler

Sabah TeaTox Detox Çayı;  rezene, limon, karahindiba çayı, oolong çayı, zencefil, mate çayı, gotu kola, kafein ve ısırgan otu gibi farklı bitkilerinin karışımından oluşmaktadır.

Akşam TeaTox Detox Çayı; çemen otu, meyan kökü, sinameki çayı, dulavrat otu, alıç yaprağı, kedi otu kökü, karnıyarık otu, nane yaprağı gibi birçok bitki karışımından oluşmaktadır.

Nova TeaTox Detox Çayını Nereden Bulurum?

Nova Tea Tox Detox çaylarına en uygun ve hesaplı kampanyaları ile birlikte Ankara, Bursa, Yozgat, Kayseri, İstanbul, Eskişehir ve birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak isterseniz hemen sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilir hem de sipariş verebilirsiniz.

Nova TeaTox Detox Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Nova TeaTox Detox  Avrupada nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Lüksemburg, İşviçre, Avusturya, Belçika, Fransa, ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Nova teatox, novateatox detox, nova teatox detox çayı, nova teatox detoks çayı, kimler kullanabilir, nova teatox kimler kullanabilir, nova teatox içeriği, nova teatox hazırlanışı, teatox, nova teatox sipariş, nova teatox içerisindeki bitkiler, kampanya, nova teatox hakkında, siparis nova teatox nedir, teatox nedir

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.