Lipo Magnet Nedir?

Egzersiz yapmanın sadece formunu korumaya yardımcı olacağını zaannediyorsanız yanılıyorsunuz. Kanser ve bunama da dahil bedensel ve ruhsal pek çok hastalıkran da korunmak için fiziksel aktiviteler şaşırtıcı şekilde işe yaramaktadır.

Sigarayı hayatınızdan çıkarmak kadar sporu yaşam biçimi haline getirmek de yapacağınız en akıllı seçimlerden olacaktır. Kişinin ne kadar sağlıklı ve uzun ömürlü olacağını pekçok faktörün birlikte belirlediğini ifade ettiler. İnsanoğlu bu faktörlerden de sadece bir kısmını kontrol edebiliyor. Obezite, sigara kullanımı, diyet ve fiziksel aktivite ise bunların başında gelmektedir.

74fddafd8cb2b28484956f82a5af1ba7

Uzun süredir aktif olmayan, hiç spor yapmayan kişilerde yürüme ile başlanmalıdır. İlk gün 5 dakika gibi kısa bir süre ile başlanır, her gün 1 ile 2 dakika artırılır. Daha aktif, sağlıklı bir kişi ise 20 dakika ile başlayabilir. Her iki durumda da süre yavaş yavaş 60 dakikaya kadar uzatılır. Bu hedefe ulaştıktan sonra haftada 3 ile 4 kere 45 dakika bir saat yürüyüş yapılmalıdır.

Eğer bu süre kişiye fazla geliyor ise kısaltılır, fakat kesinlikle bütünden bırakılmamalıdır. Dayanıklılık arttığında yeniden süre bir saate kadar çıkarılır. Yürüyüş açık havada, parkta olabileceği gibi kapalı mekanda yada yürüme bandından da süre bir saate kadar çıkarılır. Yürüyüş açık havada, parkta olabileceği gibi kapalı mekanda da yürüme bandından da yapılabilir.

6ba137e79d83f5b2708c4d33e1ca4ddf

Lipo magnet nasıl kullanılır; Bir kutu lipo magnet içinde 20 tane efervesan tabletten oluşmaktadır.Bir tablet bir bardak su içerisine atılarak tamamen çözünmesi beklenildikten sonra tüketilmesi tavsiye edilir. Bir kutu lipo magnet 10 günlük kullanım için uygundur. Sabah ve akşam tok olmak üzere günde 2 tablet tüketilebilir. Lipo magnet, bay ve bayan kullanımına uygundur.

Lipo Magnet İçeriği; Lipomagnet komplex, c vitamini ve chitosan bulunmaktadır.

lipo-magnet-icerigiiii

Lipo Magnet Kimler Kullanamaz?

Herhangi bir yan etkiye rastlanmamaktadır. Böyle bir durumda kullanımı kesilmelidir. Bir doktora danışarak kullanımını sağlayabilirsiniz. Hastalığı ve rahatsızlığı tedavi amaçlı kullanılmaz. İlaç değildir. Hamile ve emziren bayanlar ile 15 yaşından küçükler kullanamaz. Kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullanılmalıdır.

Lipo magnet nereden bulabilirim?

Lipo magnet ürününü en ucuz ve en hesaplı kampanyalarımız ile birlikte temin etmek istiyor ya da bunun yanı sıra toptan satın almak isteyenlerdenseniz Ankara, Tokat, İstanbul, Bursa, Van, İzmir, Elazığ gibi bütün şehirlerimizin il ve ilçelerinden de temin edebilirsiniz. Bununla birlikte lipo magnet ürününü sizlerde http://www.lipomagnetsitesi.com/ internet sitesi üzerinden kolay ödeme seçeneklerimiz ile birlikte sipariş vererek sahip olabilirsiniz.

lipo-magnet-1

Lipo magnet Avrupa’dan nasıl sipariş verebilirim?

Sizlerde lipo magnet ürününü Avrupa’dan sipariş vermek isteyenlerdenseniz Almanya, Amerika, Hollanda, Belçika, İsviçre, Norveç, Danimarka gibi bütün Avrupa ülkelerinden de temin edebilirsiniz.

Ödeme şekli; lipo magnet’ı kolay,rahat ve bir o kadar da güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız yazımızın en atl kısmında yer alan sipariş formundan Online Kredi Kartı ile Ödeme, Kapıda Nakit Ödeme, Havale /EFT ile Ödeme, Western Union ile ödeme seçeneklerimizden dilediğinizi tercih ederek rahatlıkla lipo magnet siparişinizi oluşturabilirsiniz.

lipomagnet-kullanici

Bize bu kelimelerden ulaştınız; lipo magnet, lipomagnet, lipo magnet 10 days, lipo magnet yağ mıknatısı, lipo magnet nedir, lipo magnet ne işe yarar, lipo magnet kullanımı, lipo magnet nasıl kullanılır, lipo magnet içeriği, lipo magnet içindekiler, lipo magnet içeriğinde ne var, lipo magnet kullanıcı yorumları, lipo magnet kullananlar, lipo magnet sipariş ver, lipo magnet nasıl sipariş verebilirim, lipo magnet nereden bulabilirim, lipo magnet fiyatı, lipo magnet ne kadara.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.