Lavina Love kokusu Kalıcı’mıdır ?

Kalıcı koku lavina love güvenilir ve son zamanların öne çıkan ürünü çünkü bu ürün afrodize etki gösterebilen bir üründür.

lavina-1024x640

Söylemek isterimki bu ürün afrodize etkisinden ziyade arkadaş ve ailenizdende iyi yorum alabilirsiniz çünkü güzel ve kalıcı bir kokusu vardır ve ürünümüz lavina love’un iki çeşidide vardır lavina love’un ister erkek için ister bayan için olanını sipariş edebilirsiniz çünkü lavina love güvenirliği ve hizmet hızıylada dikkatleri üzerine çekiyor. Sizde lavina love halk arasındaki adıyla aşk parfümü adlı ürünümüz lavina love’u deneyerek karşı cinse karşı bir adım öne geçebilirsiniz lavina love afrodize amaçlı üretilmiş bir kokudur sizde lavina love’u deneyin son zamanların sık tercih edilen ürünlerinden lavina love sizi bir adım öne geçirebilir .

r1

hayatınız boyunca dış görünüşünüze ve bazı şeylere dikkat etmiş olabilirsiniz ancak her zaman duyduğumuz gibi kokunuzda dış görünüşünüz kadar önemlidir. İşte tamda bu yüzden güzel kokmalısınız çünkü güzel kokmak bir lüks değil bir gereksinim olduğu fark edip bundan vazgeçemiyceksiniz özellikle özel günlerde düğünler , yemekler , ziyaretlerde hep bir parfüm sıkmak istersiniz bunun sebebi gereksinim olmasıdır.

lavinalovebayanparfum

sizde böyle özel günler değil hergün güzel kokun ve özel olduğunuzu çevrenize kanıtlayın lavina love ilede karşı cinsin bakışlarınıda üzerinize çekin sizde karşı cinse karşı bir adım öne geçmek için veya şöyle söyleyim güzel kokmak için lavina love’u deneyin.

LAVİNA LOVE NASIL KULLANILMALI ?

Lavina Aşk Parfümü`nü Boynunuza, kulak arkasına, ense bölgesine,
dirsekle bilek arasına veya vücudunuzun herhangi bir bölümüne uygulayabilirsiniz.
Her hangi bir zamanda, gündelik yaşamda,
Okulda veya sosyal aktivitelerde kullanmanızı öneririz.
Gün boyu kalıcı etkiye sahip çok hoş kokusu vardır.
Yanıcıdır. 50 C’nin üzerindeki ısıdan ve güneş ışığından koruyunuz.
Kullanım esnasında şişeyi dik tutarak püskürtünüz.
Göz teması halinde bol su ile yıkayınız.
Çocuklarınızın ulaşamayacağı yerlere saklayınız.

Avrupa Sipariş ; Lüksemburg , Birleşik Krallık , Polonya vb.  Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orijinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Türkiye Sipariş ; Iğdır , Ağrı , Bayburt gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT, Ha

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.