Kurt Üzümü Nedir?

Şüphesiz ki hepimizin ortak dileklerinden biride sağlıklı ve uzun bir yaşam olmuştur. Ancak gün içerisinde yaşadığımız bazı olumsuzluklar ne yazık ki yeteri kadar sağlıklı yaşamamıza fırsat vermemektedir. Özellikle gün içerisinde sık sık yaşadığımız stres ne yazık ki sağlıklı bir yaşamı bizlere imkansız hale getirmiştir. Neredeyse tüm hastalıkların temel sebeplerinden biri olan stres, bu nedenle hayatımızı olumsuz şekile etkileyebilecek hastalıklara davetiye çıkarmaktadır. Bu nedenle sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralayabilmek için öncelikle stresten uzak durmamız gerekmektedir.

Özellikle belkide en büyük stresi yaşadığımız ortamlardan biri iş hayatımız olmuştur. Gün içerisinde bu gibi nedenlerden ötürü maruz kaldığımız stres bir süre sonra farklı hastalıklar ile tanışmamıza neden olmuştur. Bu nedenle gün sonunda stresten uzak durmaya ve bunun için yürüyüş yapabilir, spor yapabilir, kitap okuyabilir ya da kendinizi rahat hissettiğiniz aktiviteleri yaparak stresten uzak durabilirsiniz.

Kurt Üzümü (Goji Berry) İçeriği ve Özellikleri Nelerdir?

Asırlardır tüketilen ve birçok toplum tarafından şifa kaynağı olduğu söylenerek ham ya da kurutulmuş hali ile tüketilebilen değerli meyvelerden biride Goji Berry meyvesi olmuştur. Aynı zamanda birçok kişi tarafından kurt üzümü olarak da bilinen Goji berry, Aya kökenli bir bitkinin çiğ meyvesidir. Goji berry, Goji bitkisinin meyvesidir tadı yaban mersini ve kiraz andırır ve oldukça sulu ve tatlı bir meyvedir. Tibet’te çok sevilen ve çok tüketilen 1.700 yıl boyunca Tibet halkı tarafından tüketilmiştir. Sadece meyvesini yemek ile sınırlı kalmayan Tibet halkı aynı zaman da goji bitkisinin yapraklarından yararlanarak goji çayını keşfetmiş ve sıkça tükettikleri içeceklerden biri haline getirmiştir.

Kurt Üzümü Meyvesinin İçeriği Nedir?

İçerisinde çeşitli vitaminleri ve farklı değerleri barındırması nedeniyle birçok kişi tarafından şifa kaynağı olarak anılan diğer bir adıyla kurt üzümü içerisinde;

* Kalsiyum, Potasyum, Demir, Çinko, Selenyum

* Magnezyum, B1 Vitamini (Thiamin), B2 Vitamini (Riboflavin)

* B3 Vitamini (Niacin, Nikotin asidi), B5 Vitamini (Panthothen asit)

* C Vitamini (Askorbik asit), Provitamin A (Beta-karoten),

* Zeaksatin, Polisakkarin şeker gibi özellikli olan değerler bulunmaktadır.

Kurt Üzümü Meyvesi Nasıl Yenilir?

Hemen hemen herkesin rahatlıkla kullanabileceği Goji berry meyvesi, özellikle doğal bir meyve olması nedeniyle kişilerin güvenle tüketmesine neden olmuş bir meyvedir. Uzmanlar tarafından her gün düzenli olarak tüketilmesi istenen Goji berry meyvesini günde bir avuç tüketmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca yaş olarak tüketebileceğiniz gibi kuru olarak da tüketebilirsiniz.

Kurt Üzümü Meyvesini Nereden Bulurum?

Kısa sürede teslimat avantajı ile birlikte Ankara, İstanbul, Mardin, Adıyaman, Bursa, Kastamonu, Zonguldak ve Türkiye’de ki diğer tüm şehirlerimizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sizlerde Goji berry için sipariş vermek istiyor ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde yer alan sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte Goji berry meyvesine sahip olabilirsiniz.

Kurt Üzümü Satışı Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Avrupada ki tüm ülkere en kısa sürede teslimat avantajı ile birlikte Almanya, Kanada, İsviçre, Moldova, Lüksemburg, Ukrayna ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
goji berry, kurt üzümü, goji berry nedir, kurt üzümü nedir, goji berry sipariş, kurt üzümü sipariş, goji berry türkiye, kurt üzümü türkiye, goji berry kullanımı, kurt üzümü kullanımı, goji berry nasıl tüketilir, ilginç meyveler, değişik meyveler, farklı meyveler, meyve kurusu, goji berry avrupa, goji berry almaya, almaya sipariş, germany order, avrupa, avrupa ülkeleri, avrupada nereden bulurum, sağlıklı yaşam, sağlıklı beslenme, sağlıklı yaşam sırları, sağlıklı vücut, kilo verme yöntemleri, sipariş, avrupa sipariş

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.