Kurt Adam Diyeti İle Farkı Yaşayın

indirGündemden düşmeyen diyetler arasında yer alan kurt adam yani bazılarının tabiriyle de dolunay diyeti bulunuyor. Özellik le ünlü isimlerin kullandığı bu diyeti çoğunlukla Hollywood yıldızları kullanıyor. Bunların arasın da yer alan Madonna, Demi Moore gibi dünyaca ünlü isimler verdiği kilolardan son derece memnunlar. Diyeti bütün diyetlerden ayıran çok önemli özellikleri yer alıyor.

Diyetin uygulanma prensibi ayın dünyaya karşı konumuna göre uygulanması, medcezir zamanı suların çekilmesi ve yükselmesi vücudunu %70i sularla kaplı olan insanı da etkiliyor. Bu medcezir dönemlerinde uygulanan diyetin yeni ayda ve dolunay da yapılacak birkaç günlük sıvı detoksu ile toksinleri vücuttan daha kolay ve çabuk bir şekilde atıldığı söyleniyor .

Temel dolunay diyeti: günün 24 saati uygulanmaktadır. Tüm besin ihtiyaçları su ve meyve suyu tüketilerek giderilir. Gün sonunda vücut toksinlerden arınmış olur.

Genişletilmiş dolunay diyeti: dolunay ve yeni ayın olduğu zamanlarda yapılması gereken bir diyettir. Bir gün boyunca su ve meyve suyu tüketilir. Bunların dışında kesinlikle bir şey tüketilmez.

Kurt adam diyeti boyunca günde 2,5 litre su alımının yapılması gerekiyor. Bir kısmı yaklaşık 1 litre kadar bitki çaylarından karşılanabilir ama 1,5 litre mutlaka su olarak tüketilmelidir. Diyet boyunca gazlı içecekler, kahve ve siyah çay kesinlikle önerilmez

Gün içerisinde bile kolayca kilo vermenizi sağlayacak olan bu diyet dolunay günlerine getirildiğinde eğer ertesi gün çok önemli bir işiniz var ise bir elbisenin içine kolayca sığmak istiyorsanız bu diyeti o gün uyguladığınızda farkı fark edeceksiniz.

Birçok ünlü tarafından savunulan bu diyet ve bu diyetin teorisine göre okyanuslara gelgit yaptıran durum bu diyete de aynı etkiyi yapmaktadır.