Kısa Sürede Forma Girin

1328465516659Gün geçtikçe insanlar zayıflama adına birçok fikir ileri sürüyorlar ve iddia ediyorlar. Bilindiği üzere en sağlıklı zayıflama yöntemi bir uzman tarafından zayıflamadır. Acelesi olup acil kilo vermek isteyenler için de bu durum böyledir ve hiç acelesi olmayanlar içinde böyledir. Ama kısa sürede kilo vermek isteyenler için birkaç basit egzersiz ile bu durumu toparlayabilirsiniz.

Yaz aylarında olduğumuz şu günlerde plajda boy gösterecek olanlar için 30 dakikalık egzersiz programları ile bu işi kökünden halledebilirsiniz ve kısa sürede formunuza kavuşabilirsiniz ve işte o hareketler:

Dümdüz bir karın bölgesi için:

Yere sırt üstü yatın. Kollarınızı başınızın altına alın. Sol dizinizi büküp yavaşça yukarı doğru kaldırın. Kendinizi aşağı doğru bırakmaya başlayın. Dengemizi daha iyi korumak için sandalyeden ve duvardan yardım alabilirsiniz.

Yan kaslar:

Büyük bir denge topu üzerine belinizi ve sırtınızı yerleştirerek yatın. Ayaklarınızı yere sağlam bir şekilde basın. Ellerinizi birleştirin ve bu şekilde başınızın üzerinden geçirerek aşağı doğru indirin. Birleşik ellerinizi bir sağa bir sol dizinize götürüp yan kaslarınızı çalıştırın.

Balerin kolları:  

Ayaklarınızı omuz genişliğinden daha fazla ayrı tutup ayakta durun. Ellerinize birer adet 1,5 veya 4 kiloluk dambıllar alın. Avuçlarınız dışa dönük olsun. Sırtınız dik bir şekilde yere doğru eğilin. Kalçalarınızı dik tutmaya çalışın. Ağırlığınızı topuklara verin.

Yana hamle:

Bacaklarınız omuz genişliğinde açık ayakta durun. İki elinize birer tane dambıl alın. Vücudunuzu ve kollarınızı hareket ettirerek yana hamleler gerçekleştirin.

Aşağıdaki kelimelerden sitemize ulaştınız:

Kısa sürede forma girin, hızlı bir şekilde kilo ver, hızlı ve sağlıklı diyet, zayıflamak, sağlıklı diyetler, sağlıklı ve hızlı forma gir, zayıflama kuralları, zayıflama ürünleri, zayıflama, form ve diyet, forma girme yolları, yağ yakımı ve diyet, zayıflatan besinler, kepekle yiyecekler, diyet listeleri, spor ve zayıflama