Karpuz Diyetiyle Haftada 5 Kilo Verin!

fx-3Meyveler içerisinde en sevileni diyebileceğimiz, yaza anlam katan besinlerden biri olan karpuz, kilo vermenize de yardımcı olabilir. Fazlalıklarınızdan şikayet ediyor ve tatile çıkmadan önce bedeninizi küçültmek istiyorsanız, karpuz diyetine ne dersiniz? Formoline gibi destek ürünler alırken, etkiyi daha hızlı sonuçlandırmak için bir hafta içerisinde 5 kilo verilmesini hedefleyen karpuz diyetini de deneyebilirsiniz.

Hemen herkesin sevdiği bir meyve olan karpuz, diyet yapmak için de en cazip seçeneklerden biri diyebiliriz. Lifli yapısı sayesinde tokluk hissi vermesi, doğal şeker içeriğiyle tatlı krizlerinin önüne geçmesi, susuzluğu gidermesi ve bunun gibi birçok önemli etken sayesinde kilo verimini kolaylaştıran karpuz, ekonomik fiyatıyla herkes için ulaşılabilir şekilde olduğundan da iyi bir seçenek olabilir. Peki, karpuz diyeti nasıl yapılır?

Sabah uyanır uyanmaz 2 bardak ılık su içmelisiniz. Bu Formoline L112 kullanımına da olumlu etkiler yapacaktır. Kahvaltıda orta boy bir dilim karpuz, 1 dilim tahıllı ekmek ve 30 gram civarında beyaz peynir tüketebilirsiniz. Öğlen yine aynı ölçülerde karpuz ve ekmekle birlikte bu kez daha yağlı bir peynir tüketmenizi öneriyoruz. Ara öğünler için ekmek ve peynire veda edip, sadece karpuzla günü geçirmelisiniz. Zaten lifli yapısı açlık hissi duymanızı engelleyecektir. Akşam yemeklerinde ise 1 dilim esmer ekmeğin yanında 200 gram ızgarada pişmiş tavuk göğsü tüketebilirsiniz. Yanında karpuz da yine bir orta dilim olmak kaydıyla tüketilebilir.

Karpuz diyeti yaparken, L112 kullanımına da başlamak için ülkemizin her noktasından sipariş verebilirsiniz. Hollanda, İtalya ve Almanya Fx15 siparişi verebileceğiniz ülkeler arasında yerini almaktadır.

formoline-siparis