İsveç Şurubunu Nereden Bulurum?

Sağlıklı bir yaşam sürmek her yetişkin bireyin hayallerinden biridir. Ömrü boyunca sağlıklı yaşamak, hastalanmadan dinç olmayı isteyen kişiler bu nedenle olabildiğince sağlıklı yaşam kurallarına uymaya çalışırlar. Yine sağlıklı yaşam kurallarından biri olan ve hayat kaynağı diye tabir ettiğimiz su, sağlıklı yaşam ve sağlıklı bir vücut için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Vücudumuza sayısız faydası bulunan su,hücrelerin ve organların yaşaması için mutlaka tüketmemiz gereken başlıca içeceklerimizden biri ve en önemli olanıdır. Dolayısıyla her gün bol bol su içmeyi asla ihmal etmeyin. Eğer 60-70 kilo arasındaysanız günlük içmeniz gereken su miktarı 2 litredir.90 kilo iseniz bu rakam 3 litreye kadar çıkabilmektedir.

İsveç Şurubu Nedir?

Özellikle bakanlık onaylı olması nedeniyle kişilerin güvenini kazanan ve bu nedenle birçok kişi tarafından satın alınan ve Avusturya’dan ithal edilen orijinal İsveç şurubu aylarca kanyak içerisinde bekletilen çeşitli bitkilerin karışımından ve özdeşiminden meydana gelmiştir. Aynı zaman İsveç iksiri olarak da bilinen İsveç şurubu, Türkiye’de birçok ünlünün gönül rahatlığı ile kullandığı bir üründür.

İsveç Şurubunun İçeriği Nedir?

Birden fazla ve çeşitli bitkilerin karışımından ve meydana gelen İsveç şurubu aynı zamanda yoğun bir kıvama sahip bir üründür. İçerisinde bulunan doğal bitkiler ise;

– 10 gr sarısabır,

– 9 gr ravent kökü,

– 7 gr mirra,

– 5,5 gr cedvar,

– 3,5 gr centiyane,

– 2 gr domuz dikeni,

– 6,5 gr melekotu kökü,

– 9 gr eğir kökü, 1 gr doğal kafur,1 gr sinameki,1 gr besbase,1 gr tarçın,0,5 gr kakule ve 0,1 gr safran gibi çeşitli ve doğal bitki ve bitki kökleri bulunmaktadır.

İsveç Şurubu nasıl Kullanılır?

Hem gargara şeklinde hemde kompres şeklinde kullanılabilen bir ürün olan İsveç şurubunu gargara yaparak kullanmak için; yeterli miktarda ağzınıza alarak gargara şeklinde kullanabilirsiniz. Bunun dışında kompres yapacağınız bölgeye önceden masaj kremi sürülür, uygun büyüklükte bir pamuk veya bez parçasını İsveç şurubu ile ıslatılır. Sıvının fazlasını sıkın ve nemli pamuk veya bez sorunlu bölgeye koyarak yayın. Üzerini bir naylon parçası ile örtün ve hepsi büyük bir bez veya sargı bezi ile sarın. Kompres süresi 2-4 saat kalabileceği gibi gece boyunca da kalabilir. Bunun dışında ağız ve dişler için hassas bakım yapmak içinde kullanılır.

İsveç Şurubunu Kimler Kullanamaz?

Hem orijinal hem de bakanlık onaylı olan maurers isveç şurubu şimdiye kadar herhangi bir yan etki ile karşılaşmamış olan bay bayan herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilen bir üründür. Ancak İsveç şurubu, sadece 18 yaşından küçüklerin dahili kullanması önerilmemektedir. 3 yaşından büyüklerde harici olarak kullanılabilir. Bunun dışında orijinal olmayan sahte ürün kullanımından sakının. Dilerseniz kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz.

İsveç Şurubunu Türkiye’de Nereden Bulurum?

Orijinal ürün garantisi ve uygun fiyatlar ile birlikte Ankara, Malatya, Yozgat, Çankırı, Çorum, Samsun, Hatay, Karaman, İzmir, İstanbul ve Türkiye’nin diğer tüm illerinden İsveç şurubunu rahatlıkla temin edebilirsiniz. Ayrıca İsveç şurubu için Ankara toptan satışımız bulunmaktadır. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde en kısa sürede orijinal ve faturalı İsveç şurubuna ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
isveç şurubu, isveç şurubu nedir, isveç şurubu çayı, isveç şurubu fiyat, isveç şurubu içindekiler, isveç şurubunun faydaları, isveç şurubu kullananlar, isveç şurubu nasıl içilir, isveç şurubu yapımı, isveç şurubu nedir faydaları, isveç şurubu alkollü, isveç şurubu alkol oranı, isveç şurubu alkolsüz, isveç şurubu al, isveç şurubu ağız yarası, isveç şurubu avusturya, isveç şurubu ankara, isveç şurubu basurda nasıl kullanılır, isveç şurubu maurers, orjinal isveç şurubu, faturalı isveç şurubu, isveç şurubunu kimler kullanabilir, isveç şurubunu kimler kullanamaz, isveç şurubunu nereden bulurum, isveç şurubu onaylı izinli, bakanlık onaylı maurers isveç şurubu, sağlıklı yaşam

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.