Hangi Ünlü Nasıl Kilo Verdi?

jennifer-aniston120416150959formvediyet.com site takipçilerimize özel, bu yazımızda sizler için ünlülerin formda kalma ve kilo verme sırlarını araştırdık. Dünyanın yakından tanıdığı ve vücutları ile herkesi büyüleyen ünlülerin kilo verme yöntemlerinden siz de kendinize uygun olanı benimseyebilir, fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. İşte hangi ünlünün nasıl kilo verdiğini anlatan araştırmamız:

Tülin Şahin Diyeti: Ülkemizden biri isimle başlayalım. Uyguladığı diyetle 27 kilo veren Tülin Şahin, kilo sorunu olan pek çok kişinin yakın markajına girmişti. Şahin bütün uyguladığı yöntemleri yayınladığı kitabında açıkça anlatmayı tercih etti. Tülin Şahin’in diyet programında tam yağlı peynirler, beyaz un, kızartmalar, çok ağır tatlılar gibi yiyecekler yok. Bu besinlerin dışında her yiyecek belirli saatlerde ve öğünlerde belirli miktarlarda tüketiliyor.

Nutrisystem Diyeti: Janet Jackson ve Tori Spelling gibi ünlü isimlerin formda kalmasını sağlayan Nutrisystem başlı başına her an ne yiyeceğinizi planlayan bir program. Program çerçevesinde her şeyi yiyebiliyorsunuz. Öğün aralarında light yoğurt, bir tane muz, salatalık ve diyet peynir yemenize izin veriliyor.

Hamptons Diyeti: Bu diyeti uygulayanlar arasında Kate Hudson ve Sarah Jessica Parker bulunuyor. Diyetin yaratıcısı Dr. Fred Pescatore, “Bu diyet için Akdeniz türü beslenmeyle, kontrollü karbonhidrat tüketimini bir araya getirdik. Sebze, et ve kepekli tahıllar tüketilerek kilo vermek mümkün hale geliyor” diyor.

Dukan Diyeti: Gündeme geldiği günden bugüne pek çok kişi tarafından uygulanan Dukan Diyeti efsaneler yaratmaya devam ediyor. Gisele Bündchen ve Jennifer Lopez gibi ünlü isimler Dukan Diyeti’ni uygulayarak protein ağırlıklı beslenerek formlarını koruyor.

Zone Diyeti: Hollywood yıldızlarının diyeti olarak biliniyor. Hollywood’un en güzel vücutlu kadınları arasında gösterilen Sandra Bullock ve Jennifer Aniston bu diyeti tercih ediyor. Diyetin temelinde üç öğün sebze ve meyve ağırlıklı beslenmek yatıyor. İki ara öğünde de az kalorili meyveler yeniliyor. Diyet boyunca şekerli, tuzlu ya da karbonhidratlı besinler tüketilmiyor.