Gold Slim Kavitasyon Cihazı

Kilo vermek ve diyet yapmak birçok kişiye işkence gibi gelir. Bu nedenle kilolu kişiler sürekli diyetlerini erteleyerek askıya almaya devam ederler. Aslında diyet sağlıklı besinler ile düzenli beslenmeden ibarettir. Bu nedenle çok fazla kilolara sahip biri değilseniz illaki diyet yapmanıza gerek yok. Sadece sağlıklı beslenme programı oluşturarak doğru besinler ile öğünlerinizi yaparak ve gün içerisinde spor ya da egzersiz yaparak bile birkaç hafta içerisinde birkaç kilo verebilirsiniz. Örneğin porsiyonlarınızı küçültmeniz daha az yemenize neden olmaktadır. Öğünlerinizi hızlı yemeden 20 dk. İçerisinde yapmanız daha çabuk doymanıza ve bu nedenle daha az yemek yemenize neden olmaktadır. Hazır gıdalar yerine evde yaptığınız yiyecekleri tüketmeniz, beyaz ekmek yerine kepekli ekmek yemeniz, siyah çay yerine yeşil çay tüketmeniz gibi basit öneriler hem sağlık açısından sizin için daha faydalı olacak hemde diyet yapmadan kısa sürede kilo vermenize yardımcı olacaktır.

Gold Slim Kavitasyon Cihazı Nedir?

Kullanım olarak tek bir bölge ile sınırlı kalmayan Gold Slim Kavitasyon cihazını bel ve alt karın bölgesi, ayak ve bacak, kalça ve kol gibi problemli olan bölgelerinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Gold Slim set içerisinde; kavitasyon cihazı, ems bantları ve adaptör olmak üzere 3 parçadan oluşur. Ayrıca cihazı satın almanız durumunda yanında Thermal Gel hediye olarak verilmektedir.

Kavitasyon Cihazı Nasıl Kullanılır?

Basit kullanım özelliklerine sahip olan Gold Slim Kavitasyon Cihazı, Ultrasonik ve İnfrared modunda, mikro akım modunda ve infrared modunda kullanma gibi 3 farklı modda kullanabilen bir cihazdır.

1- Ultrasonik ve İnfrared Modu

İlk başta uygulama yapacağınız bölgeye thermal jel sürün ve daha sonra power düğmesine basarak kırmızı ışığın yanmasını sağlayın. Daha sonra İnfrared ve Sonic düğmesine aynı anda basın. Jel sürülen bölgeye 20-30 dakika kadar masaj yaparak uygulayın.

2- Mikro Akım Modu

Uygulama yapılacak olan bölgenin temiz olmasına dikkat edin. Daha sonra power düğmesine basın, ışık yanıp sönecektir. Uygulamak istediğiniz bölgeye EMS bantlarını yapıştırın ve EMS kablosunu cihaza takın. Yaklaşık 20-30 dakika kadar EMS yöntemini uygulayın. Ayrıca EMS uygularken mikro akım masaj tipi için, cihazın sol tarafındaki düğmeden mikro akım düğmesine basarak seviyesini ayarlayabilirsiniz.

3- İnfrared Modu

İlk olarak uygulama yapmak istediğiniz bölgeye herhangi bir nemlendirici krem sürün ve power düğmesine basarak kırmızı ışığın yanmasını sağlayın. Daha sonra İnfrared düğmesine basın. Kırmızı ışık masaj başlığına yayıldığında zaman kızılötesi dalga enerjisinin çalışmaya başladığı anlamına gelecektir. Uygulama yapmak istediğiniz problemli bölgeye masaj yapar gibi uygulayın.

Gold Slim Kavitasyon Cihazını Nereden Bulurum?

Gold Slim Kavitasyon Cihazını en ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Bursa, Adıyaman, Giresun, Yozgat, Denizli, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Gold slim kavitasyon cihazı hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Gold Slim Kavitasyon Cihazına sahip olabilirsiniz.

Gold Slim Kavitasyon Cihazı Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Gold Slim Kavitasyon Cihazını Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, İsviçre, Norveç, Yunanistan, Danimarka, Belçika ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
gold slim, goldslim, gold slim kavitasyon cihazı, gold slim kavitason aleti, gold slim sipariş, gold slim kavitasyon nereden bulurum, sipariş, ödeme, kampanya, gold slim fiyatı, gold slim kavitasyon cihazı nasıl kullanılır, avrupa, goldslim avrupa, avrupa sipariş, almanya sipariş, goldslim almanya, kavitasyon cihazı avrupa, germany order, avrupada nereden bulurum, bölgesel kilo verme, diyet yaparken nelere dikkat etmeli, diyet yapmadan nasıl kilo verilir

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.