Fresh Tea Çay Nedir?

Sigara içmenin tüm vücudumuza verdiği zararları bilmemize rağmen bağımlı olduğumuzu söyleyerek bir türlü bırakamayız. Her ne kadar bağımlı olduğumuzu söylesek ve bırakması imkansız görünse dahi aslında sigarayı bırakmak tamamen beyinde biten bir iştir. Yani sigara bırakma düşüncesi tamamen kendinizi bu duruma inandırmanız ve biraz sabırlı olmanıza bağlıdır. Sigara başta kalp ve damar hastalıkları olmak üzere, kanser hastalıklarının, akciğer ve mide hastalıklarının başlıca nedenlerinden biridir. Sadece hastalıkların temel nedenlerinden olmayan ve sigara bağımlısı olan kişilerin ölmesine bile neden olan sigara kişinin hayatını olumsuz etkileyerek günlük hayatlarını yapamamasına neden olmaktadır. Sigara bağımlısı olan kişilerin kendi yöntemleri ile sigarayı bırakamama durumunda en kısa zamanda uzman doktorlar tarafından muayene olarak gerekli tedavinin yapılmasına olanak sağlayarak sağlığını daha fazla tehlikeye atmamaları gerekmektedir.

Fresh Tea Nedir?

Son zamanlarda birçok kişi tarafından satın alınarak kullanılan freshtea, içerisinde birbirinden farklı bitkileri bulundurmaktadır. Ayrıca 1 paket içerisinde 30 süzme çay vardır ve toplamda 15 günlük kullanım içindir. Birbirinden farklı bitkilerden oluşan fresh tea içerisinde;

– Alkaloids,

– beta carotene,

– folate,

– gluconasturtiin,

– ıron,

– mucilage,

– magnesium, niacin, protein, vitamin B6, vitamin C, vitamin E, vitamin K, zeaxanthin gibi karışımları içermektedir. Bay bayan herkesin kullanabileceği sadece kronik hastalığı bulunan kişiler tarafından kullanılmaması önerilmektedir. Fresh tea kullanmak isteyen kronik hastalığı bulunan kişilerin kullanmadan önce doktora danışmaları ve daha sonra kullanmaları daha sağlıklı olacaktır.

Fresh Tea Nasıl Kullanılır?

Günde 2 sefer olmak üzere sabah ve akşamları tüketmeniz önerilmektedir. 1 kupa bardağı kaynamış suya 1 adet fresh tea süzme çay atarak 5-6 dakika kadar demlenmesini bekleyin ve demlendikten sonra bekletmeden hemen tüketin.

Fresh Tea Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, İstanbul, Manisa, Kocaeli, Samsun, Bursa, Malatya, İzmir ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Fresh Tea çay hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Fresh Tea çayına sahip olabilirsiniz.

Fresh Tea Satışını Yaptığımız Asya Ülkeleri

Fresh Tea Asya’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Azerbaycan(Azerbaijan), Irak(Iraq), Gürcistan(Georgia), Japonya(Japan), Çin(China) ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
fresh tea, freshtea, fresh tea çay, fresh tea nedir, fresh tea nereden bulurum, fresh tea içeriği nedir, fresh tea içinde bulunan bitkiler, fresh tea ne işe yarar, fresh tea sigara bıraktırıcı, fresh tea nasıl kullanılır, fresh tea sipariş, fresh tea özellikleri, fresh tea asya sipariş, fresh tea azerbaycan, fresh tea azerbaycan sipariş, sigara, sigarayı bırakma yöntemleri, sigarayı nasıl bırakırım, nikotinin zararları

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.