Fitchoy Yosun Çayı Nasıl Kullanılır?

Diyet yapan birçok kişinin aklında yüzlerce soru vardır. Bunlardan biride kahve tüketiminin diyete zarar verip vermediğidir. Özellikle türk kahvesi içmeyi seven ve bunu alışkanlıklık haline getiren kişiler diyet yaptıkları zaman kahve içtiklerinde diyete zarar vereceğini düşünürler. Aslında birçok faydası bulunan türk kahvesi başta sindirim sisteminin çalışmasına ve hazmın kolay olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle günde 1 fincan türk kahvesi içmeniz diyetinize herhangi bir olumsuzluk katmayacaktır. Fakat burada dikkat etmeniz gereken kahvenin şekersiz olmasıdır. Örneğin; şekersiz bir fincan türk kahvesi 2 kalori olup neredeyse kalorisiz diyebiliriz. Fakat içerisine atılan çok az miktardaki şeker bile bu kaloriyi al üst ederek fazla kalorili olmasına neden olur be buda diyetinizin zarar görmesine sebebiyet verir. Bu nedenle diyet yaparken eğer kahve içmek isterseniz mutlaka şekersiz ve yanında hiçbir şey yemeden tüketmeye gayret edin.

Fitchoy Yosun Çayı Ne İşe Yarar?

Kilo kontrolünü sağlamak isteyen ve diyet yapan kişilerin dikkatini çeken fitchoy, aynı zamanda deniz yosunu çayı olarak da bilinmektedir. İçeriğinde birbirinden farklı bitkiler bulunduran fitchoy, özellikle wakame yani deniz yosunu içermektedir. Ayrıca 1 paket fitchoy 1 aylık kullanım için olup içerisinde 60 süzen poşet bulundurmaktadır.

İçindekiler: İçinde ağırlıklı olarak kahverengi deniz yosunu bulunduran fitchoy bunun dışında, mate, sinemaki, papatya, amber çiçeği, karanfil, barut ağacı kabuğu, funda yaprağı, tarçın, biberiye, kiraz sapı, mısır püskülü gibi birbirinde farklı bitkileri içerisinde bulundurmaktadır.

Hazırlanışı ve Kullanımı: Süzme poşetler içerisinde yer alan fitchoy, günde 2 sefer sabah ve akşam yemeklerinden 30 dakika sonra tok karnına tüketilmektedir. Bir fincan sıcak suya bir adet yosun çayı atarak 4-5 dakika kadar demlenmesi bekleyin ve ardından şeker atmadan tüketin.

Fitchoy Deniz Yosunu Çayını Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Giresun, Gümüşhane, Kahramanmaraş, Bursa, Yozgat, Kırşehir, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Fitchoy hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Fitchoy deniz yosunu çayına sahip olabilirsiniz.

Fitchoy Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Fitchoy Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya(Germany), Belçika(Belgium), Fransa(France), Polonya(Poland), Kanada(Canada) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Fitchoy, fitchoy nedir, fitchoy yosun çayı, fitchoy deniz yosunu çayı, fitchoy nereden bulurum, fitchoy sipariş, fitchoy içeriği nedir, fitchoy hangi bitkilerden oluşur, fitchoy kimler kullanabilir, fitchoy ne kadar, fitchoy nasıl kullanılır, avrupa, fitchoy avrupa, avrupa fitchoy sipariş, fitchoy yurt dışı, germany order, fitchoy kulllanıcı yorumları, fitchoy kullananlar, diyet ürünleri, kahve kaç kalori, kahve kilo aldırır mı, türk kahvesi

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.