Farmaex İsveç İksiri Nedir ? İçindekiler Nelerdir ? Ne İçin Kullanılır ?

farmaex isveç iksiri

Yerli İsveç Şurubu

Hikayesi ve ortaya çıkışı uzun yıllara dayanan farklı bitki ve baharatların bir araya gelmesiyle oluşan İsveç Şurubu nasıl ortaya çıkmış birlikte öğrenelim. Bir rivayete göre İsveçte 18. yüzyılda Doktor Samst 104 yaşında  sağlıklı ve güçlü bir şekilde yaşamına devam ederken bir gün ata biner. Fakat bir talihsizlikten ötürü  attan düşer ve vefat eder. Vefatından sonra ise evindeki eşyalarının arasında iksire benzer bir içecek bulurlar. Bu içeceği araştırmaya karar verirler ve Doktor Samst ın bu kadar uzun ve sağlıklı yaşamasının sırrını bu şuruba dayandırırlar. İsveç İksiri böylelikle dünyaya açılmış oldu ve keşfedildi. İsveç Şurubu ve İsveç İksiri olarak adlandırılan bu özel karışımın içerisinde hangi bitkiler var şimdi bunlara bakacağız.

isveç şurubu

Yerli İsveç Şurubu Nedir ? İçeriği Nedir? 

Tüm dünyada “Swedish/Sweden bitter” olarak bilinen karışımın orjinal tarifinde alkol oluşumu gerçekleşiyor fakat alkollü tüketmek isteyenler için bitkilerin karışımı ve oranı ayarlanarak alkolsüz formülü de geliştirilebiliyor. Faydaları saymakla bitmeyen bu nadide iksir alkolsüz formülüyle yerli isveç şurubu olarak adlandırılıyor. İçindeki bitkilere geçecek olursak:

-Zencefil, zerdeçöp ve mayıs papatyası; vücuttaki iltihabı söktürmeye yardımcı oluyor.
-Kekik, tarçın kabuğu, zencefil, biberiye yaprağı, karanfil tomurcuğu; antiseptik özellikleri ile zararlı bakterilerin oluşumunu önleyici etkisi bulunuyor.
-Yenibahar, kişniş, kakule, anason, frenk kimyonu, mayıs papatyası, zencefil, zerdeçöp; safra ve mide asidini artırarak sindirim sisteminin düzenlenmesine yardımcı oluyor.
Karahindiba, biberiye, enginar yaprağı, zencefil ve zerdeçöp; karaciğeri kuvvetlendiriyor.
-Turunç kabuğu ve biberiye; metabolizmayı hızlandırarak sağlıklı yağ yakımınına imkan sağlıyor.
-Tarçın kabuğu ve kekik; kan şekeri seviyesini normal düzeye çekiyor.

isveç şurubu

Yerli İsveç Şurubu Ne işe yarar ?

Bu kadar farklı bitkinin bir araya gelmesiyle elbette ortaya iyi bir şurup ortaya çıkıyor.

Yerli İsveç Şurubu faydalarını sıralayalım ve şaşırmaya devam edelim
-Kış hastalıkları grip, nezle gibi durumlarda oluşan boğaz yanması, kaşıntısı, burun akıntısı gibi rahatsızlıkların hafifletilmesine olanak sağlıyor.
-Ciltte oluşan çatlakların kapanmasına yardımcı oluyor.
-El ve ayaklarda oluşan nasırlara olumlu manada etki ederek hızlı iyileşmeye katkı sağlıyor.
-Kuru öksürüğün iyileştirilmesinde rahatlık ve yumuşama olmasına destek sağlıyor.
Sivilceleri azaltma ve yok etme konusunda olumlu etkileri  olduğu da biliniyor
-Mide ağrılarını azaltmaya ve şişkinliği geçirmeye yardımcı oluyor.Karında bu sebepten gerçekleşen gaz sancılarına iyi geldiği bilinir.
Baş ağrısına hızlı bir şekilde olumlu etki ettiği gözlemlenmiştir.
-Stres ve üzüntü kaynaklı deri rahatsızlıklarının oluşturduğu yaralara iyi geldiği belirtilmiştir.
-Bağırsak sistemini düzenleyerek kabızlığa çare olmaya yardımcı oluyor.
-Dişlerimizde var olan çürüklerin neden olduğu ağrılara ve sızılara olumlu etkisi olduğu kısa sürede dindirdiği bilinmektedir.

Bu bitki karışımlarının oranları elbette önemli. En doğru oranlarda bir araya getirildiği farmaex isveç iksiri; vücutta biriken toksinlerin atılımına yardımcı, metabolizmanın hızlanmasına, mikroplara karşı bağışıklık sisteminin güçlenmesine destek oluyor.

Yerli İsveç Şurubu Nasıl Kullanılır ?

İsveç şurubunu direk kullanmak isterseniz günde iki defa; 1 yemek kaşığı ile tok karnına ılık suya karıştırarak içebilirsiniz. Kullanıldığı gün kesinlikle süt  tüketilmemelidir.Şurubu suyla ya da herhangi bir bitki çayıyla seyreltip tüketebilirsiniz.

İçeriğinde bulunan bileşenlerden herhangi birine alerjiniz varsa kullanmamanız gerekir.

Yerli İsveç Şurubu kullanımı basit ve kolay olduğu için benzerleri arasında en çok tercih edilen ürünler arasına girmiştir.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

farmaex isveç iksiri

Yerli İsveç Şurubu Kullanıcı Yorumları

Yerli İsveç Şurubu kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Yerli İsveç Şurubu hakkında formvediyet.com sitesindeki bu makaleye yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Yerli İsveç Şurubu içeriği, kullanım kolaylığı ve oldukça fazla rağbet görme hali ile dikkatleri üzerine toplayan özel bir üründür.Yerli İsveç Şurubu kullanıcı yorumlarını incelediğiniz de neredeyse kullanan kişilerin hepsinin üründen memnun kaldığını görebilirsiniz.

Yerli İsveç Şurubu Yan Etkisi Var mıdır ?

Kimyasal madde olmadığı için insan sağlığına zarar vermez.İçeriği tamamen bitkisel ve organik bileşenlerden oluşmuştur.

Yerli İsveç Şurubu Nasıl Sipariş Verebilirim ?

Yerli İsveç Şurubu sipariş verirken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, orjinal ürün satın almanızdır. En uygun Yerli İsveç Şurubu fiyatı ve güvenilir siteleri sizler için araştırıyoruz.

https://www.lokmanhekimsitesi.com/farmaeh-yerli-isvec-surubu-250-ml-orjinal-urun.html sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerinizden hologramlı ve ambalajlı orjinal ürünler sizlere ulaşmaktadır.

İndirimli fiyatlarla sahip olmak istediğiniz ürün adetini seçip Yerli İsveç Şurubu sipariş formunda ki bilgilerinizi eksiksiz doldurduğunuzdan emin olunuz. Yerli İsveç Şurubu tavsiye ettiğimiz site üzerinden en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.Yerli İsveç Şurubu kapıda nakit ödeme, kapıda kredi kartı ile ödeme, Havale / EFT ile ödeme, Western Union ile ödeme seçenekleriyle siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Yerli İsveç Şurubu İzmir, Yerli İsveç Şurubu Ankara, Yerli İsveç Şurubu Tokat, Yerli İsveç Şurubu Aksaray, Yerli İsveç Şurubu Isparta, Yerli İsveç Şurubu Batman, Yerli İsveç Şurubu Diyarbakır gibi bütün il ve ilçelerimizden Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilirsiniz.

Yerli İsveç Şurubu yurt dışı sipariş vermek isterseniz Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika kıtalarından Dünya’nın heryerine sipariş verebilirsiniz. Yerli İsveç Şurubu Belçika, Yerli İsveç Şurubu Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Yerli İsveç Şurubu İspanya, Yerli İsveç Şurubu Hırvatistan, Yerli İsveç Şurubu Rusya, Yerli İsveç Şurubu Azerbaycan, Yerli İsveç Şurubu Irak Yerli İsveç Şurubu Cezayir, Yerli İsveç Şurubu Çad, Yerli İsveç Şurubu Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Yerli İsveç Şurubu ABD, Yerli İsveç Şurubu Kanada, Yerli İsveç Şurubu Arjantin gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Siparişleriniz belirttiğiniz adresinize aynı gün kargoya verilecektir.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız

isveç şurubu bitkileri, isveç şurubu kullananlar, isveç şurubu şikayet, isveç şurubu faydaları, isveç şurubu zararları, isveç şurubu fiyatı, isveç şurubu içeriği, isveç şurubu kullandım

Vücut Kitle İndeksi Hesaplama

Kilo(kg):
Boy(cm):

Vücut Kitle Endeksiniz:

Sonuca Göre: