Doğal Bitki Özlü Juan Juan Şampuan

Bir kadının en çok yapmayı sevdiği şey kendini güzel gösterip saçlarına bakım yapmaktır. Canlı pırıl pırıl uzun saçlara kim sahip olmak istemez ki ve bu çokta zor bir iş değil. Saçlarımızın yıpranıp solmasına sebep olan etkiler arasında sık sık yapılan boyalar, açıcılar, fön, soğuk hava, yanlış beslenme gibi sebepler yer alıyor. Örnek verecek olursak saçlarımızı yıkadığımızda bol bol köpürtürüz çünkü hoş kokması hoşumuza gider ve o yüzden daha da fazla şampuan süreriz. Oysaki bu yanlış elimizden geldiğince saçlarımızı kimyasallardan uzak tutarak bitkisel şampuanları kullanmaya yönelmeliyiz. Bunun için sizin işinize yarayacak çok güzel bir önerim var. Juan Juan saç uzatıcı şampuan tamamen bitki özlerinden oluşmuş bu şampuan istediğiniz canlı pırıl pırıl uzun saçlara duyduğunuz hayalin yok olmamasını sağlıyor.

juan-juan

Doğal formüller ile saç uzama hızının arttırılması imkansız gibi gelse de aslında oldukça gerçek bir şey. Juan Juan şampuan ile takma saçlardan kurtulup doğal saçlara kavuşun. Doğanın mucizevi bitkileri ile nanoteknoloji birleşip uzamayan ve solgun görünen saçlara çözüm bulabilecek bitki özleri bir araya getirildi. Yavaş uzayan ve yıpranmış görünen saçlar için kullanılan bitkilerin özlerini ve çeşitli doğal bileşenleri içeren Juan Juan Şampuanın içindekiler; hindistan cevizi, bal eksratı, üzüm çekirdeği yağı, badem yağı, sarımsak yağı, argan yağı, B12 vitamini ve L-Arginine bulunmaktadır. Pahalı uygulamalara oranla başarılı olduğu görülmüş ve tercih edilen bir şampuan olmaya başlamıştır.

juanjuan2

Juan Juan şampuan 330 ml ve 120 ml lik saç kreminden oluşmaktadır. Juan Juan şampuanı kullanırken başka bir saç bakım ürünü ya da şampuan kullanmayınız. Kullanımı oldukça basittir. Tek yapmanız gereken saç bakımı yapmanız gerektiğinde kullanacağınız Juan Juan şampuanı avcunuzun içine döküp ıslak saça uygulayabilirsiniz. Sonrasında saça 2-3 dakika kadar masaj yapıp, iyi bir şekilde durulayınız. Günlük kullanıma uygundur.

Aşağıdaki kelimelerden sitemize ulaştınız:

juan juan şampuan, juan juan, saç bakımı, sağlıklı saç bakımı, juan juan saç uzatıcı şampuan, uzun saçlar, parlak saçlar, dolgun saçlara nasıl sahip olabiliriz?, juan juan şampuan saçları uzatır mı?, sağlıklı saçlara nasıl sahip olabiliriz?