Diona Krem Kullanıcı Yorumları

Diona krem salyangoz özlü içeriğiyle deri yenilemeyi amaçlayan bir kremdir bu ürün başta cilt lekeleri olmak üzere sivilceler siyah noktalar izler gibi aknelerin giderilmesi amaçlı üretilmiştir.

8285a09564efab2c958fdd6a0cd197ec

Peki diona krem nedir , nasıl bulunur gibi sorular sık sık görülmekte ikinci sorudan başlayım diona kremi hemen burdan sipariş edebilirsiniz güvenirliği ve hizmetiyle diona krem sık tercih edilen bir üründür nedir sorusuna gelicek olursak diona krem salyangozlardan esinlenerek salyangoz özlü bir krem geliştirdi bu krem salyangoz gibi derinizi değiştirmenize yardım edebilir buda diona krem’in özel içeriğiyle olabilir çünkü diona krem geliştirilmiş özüyle deri değişimi hızlandırır.

diano-leke-kremi

Sizde derideki lekeler , sivilceler , akneler , siyah noktalar ve benzeri hastalıklı hücreleri cildinizi değiştirerek kurtulabilirsiniz. bu nasıl olabilir. örneğin yılanların ve salyangozların belli bir sürede deri ve kabuklarını değiştirdiğini biliyoruz peki bu nasıl oluyor örneğin salyangozların kabukların bazen yerde buluyoruz bu genelde köy ve ormanlarda karşılaştığımız bir durumdur çünkü salyangoz kabukları eskidikçe yada belli bir sürede kabuklarını değiştirerek kabuklarını yeniler işte diona kremde salyangozlarda esinlenerek salyangoz özlü bir krem geliştirdi bu krem salyangoz gibi derinizi değiştirmenize yardım edebilir. Sizde diona krem’İ hemen sipariş edip deneyebilirsiniz.

Diona krem kullanımı

Sabah ve akşam temiz cilde göz çevresi hariç dairesel hareketler ile uygulanır. Kullanımı düzenli gerçekleştirin. Diano kremi cilde yedirdikten sonra üzerine günlük nemlendiricinizi ve makyajınızı uygulayabilirsiniz. Temizlemek için diona temizleyici ve arındırıcı toniğimizi deneyin.

Diona krem içeriği; cell active- white, ıllumiscin, d-panthenol, vit-e, salyangoz özü, zeytin yaprağı, su teresi gibi doğal içeriklere yer verilmektedir.

Avrupa Sipariş ; İngiltere , Beyaz Rusya , Hollanda vb.  Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orijinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Türkiye Sipariş ; Mardin , Çorum , Yozgat gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT, Havale gibi ödeme seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.