Cool Tea Mangostan Çayı Nedir? Faydaları Nelerdir? Kullanıcı Yorumları

COOL TEA MANGOSTAN ÇAY NEDİR?

Asya’ya özgü meyvelerden biri olan mangostan, “Tanrıların meyvesi” veya “meyvelerin kraliçesi” olarak da anılıyor. Onu bu denli değerli kılan ise yalnızca lezzeti değil, aynı zamanda çok farklı alanlarda kullanılabilmesi.

Bu meyvenin kullanım alanlarından bir tanesi is cool tea mangostan çayıdır.

Cool tea mangostan karışık bitkilerden elde edinen bir bitki çayıdır.

Vücudun bağışıklık sistemini düzenler, bağışıklığı korur, irin giderici bakteri yok edici özelliklere sahiptir. İshal ,dizanteri mesane iltihabı ,adet düzensizlikleri egzama gibi cilt sorunlarında kullanılıyor.

İstediğiniz kiloya ulaşmak için mangostan çayı tam size göre…

COOL TEA MANGOSTAN ÇAYI FAYDALARI

Protein ,yüksek enerji ,diyet ile zayıflayamayanlar için ideal bir takviye, fazla iştahı keser, ödem atar, düşük kalori ,yüksek lif kaynağı bir besindir, kolestrolü dengeler, aynı zamanda yağ yakarken protein takviyesi yapar. Vücudun ph değerini ve dengesini korur, yüksek c vitamini destekler, vücuttan zararlı toksinleri atar, şeker hastaları kullanabilir, spor yapma ihtiyacı duymadan diyetsiz bir şekilde zayıflayın…

Göbek ve bel bölgesi yağlardan kurtulmayı sağlayan bu çay Sizi hem bedensel hem de ruhsal olarak rahatlatır

COOL TEA MANGOSTAN NASIL KULLANILIR?

Cool tea mangostan çayı’ nı sabahları kahvaltıdan 30 dakika önce aç karnına içilir.1 tatlı kaşık çayı 1 fincan kaynar suya koyun ve 10 dakika kadar bekleyin. Bekledikten sonra çayı posasıyla beraber için düzenli kullanımda etkisi görülür. Kullanımı bu kadar basit.

Eğer orucunuz var ise iftar vakti orucunuzu mangostan ile açtıktan sonra 10-15 dakika sonra iftarınıza devam edebilirsiniz.

Cool Tea Karışık Bitki Çayı kutusunda 100 ya da 280 gramlık Mangostan Meyveli Karışık Bitki Çayı yer almaktadır. Sipariş verirken ister 100gr veya  280gr  kutudan sipariş verebilirsiniz.

COOL TEA MANGOSTAN KULLANICI YORUMLARI

CoolTea kullananlar sosyal medya ve internet siteleri üzerinden yorumlarını paylaşıyor. Cool Tea Mangostan, kilo vermek isteyenler arasında son zamanlarda popüler bir çay. Karantina günlerinde de pek çok insan hareketsizlik nedeniyle kilo aldığı için zayıflama kürleri ve çayları gibi ürünlere yöneldi. Bu tür çaylarla kilo vermek isteyenler etkisini öğrenmek için öncelikle kullanıcı yorumlarını araştırıyor. Ünlülerin kullandığı ve sosyal medyada çok konuşulan Cool Tea kullanıcı yorumları, kilo vermek isteyenler tarafından merak ediliyor. ürünümüz tamamen doğal ve bitkiseldir. Kullanıcılar tarafından verilen yorumları resmi sitemizden takip edebilir ve görebilirsiniz. Resmi web sayfamızdan sipariş verdiğiniz sürece size orjinal ürünümüzden gönderebilir zayıflamanıza yardımcı olabiliriz.