CHOCOLATE SLİM NEDİR? CHOCOLATE SLİM NASIL KULLANILIR?

CHOCOLATE SLİM NEDİR?

Hoşlanılan ve tanıdık bir tat ile formda kalmak herkesin hayalidir. Chocolate slim buna imkan sağlar. Chocolate ilaç değildir bitkisel üründür. Birçok karışımdan oluşur bunlar; Yeşil kahve çekirdeği, goji üzümü, acai çileği, chia çekirdekleri, naturel kahve çekirdeği, vitaminler ve mineraller.

 

CHOCOLATE SLİM KULLANIMI

Chocolate slim kullanım önerisi; Bir bardak su ya da süt içerisine 2 ile 3 tatlı kaşığı toz karışım atınız iyice karıştırınız. Ürün formülünde bulunan bileşenlere alerjiniz var ise kullanmayınız. İkinci gıda takviyesi olarak tüketilmemelidir.

 

 

CHOCOLATE SLİM İÇİNDEKİLER

Chocolate slim içindekiler: Yeşil kahve çekirdeği, goji üzümü, acai çileği, chia çekirdekleri, naturel kahve çekirdeği, vitaminler ve mineraller.

 

Uyarı: 18 yaşından küçüklerin kullanması tavsiye edilmez. Gebelik durumda olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez. Bu bir ilaç değildir, gıda takviyesidir. İçinde ki bileşenlere karşı alerji olma durumuna sahip kişilerin, kullanması önerilmez.

 

BİZİ BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

CHOCOLATE, CHOCOLATE SLİM, CHOCOLATE SLİM NEDİR, CHOCOLATE SLİM KULLANIMI, CHOCOLATE SLİM İÇİNDEKİLER, CHOCOLATE SLİM FORM, CHOCOLATE SLİM ZAYIFLAMA, CHOCOLATE SLİM GIDA, CHOCOLATE YARAR