Cafeslim Nedir? Ne İşe Yarar?

İnsanlar genellikle zayıflamalarına yardımcı olabilecek yiyecekleri düşünürler ve kilo verme içecekleri de diyette çok önemlidir. İçecekler katı yiyeceklerden daha az kaloriye sahip olma eğilimindedir, ancak vücuttaki diğer işlevlerin yanı sıra metabolizmayı uyaran, sindirimi arttıran, açlığı ve hormonları dengeleyen benzersiz bileşikler ve aktif bileşenler de içerebilir. Tüm bu sonuçlar, günlük rutininizi değiştirmeye zorlamadan kilo verme hedeflerinizi destekler.

Kilo kaybı için en etkili içeceklerden bazıları oldukça yaygındır ve büyük mağazalarda yaygın olarak bulunurken, diğerleri evde yapılabilir veya özel sağlık gıda mağazalarında bulunabilir. Kilo verme hedefleriniz için doğru beslenmeyi doğru besinleri içeren doğru içecekleri tüketmeniz şartıyla, sıvı alımınızı arttırmak neredeyse her zaman iyi bir şeydir.

Kahve içmeyi çok mu seviyorsunuz? Aynı zamanda diyette ve kilo vermek için mi çalışıyorsunuz? O zaman sizleri için müthiş bir tavsiyemiz olacak. Cafe Slim, Yeşil kahve ve  gece&gündüz çayı şeklinde üç farklı üründen oluşan bu zayıflama kahvesi ve çayınızı sizler için açıklamaya çalışacağım.

CAFESLİM İçerik

İçerisinde bulunan bitkiler şu şekildedir;

Karnıyarık otu, müshil etkisi vererek bağırsakları temizler. Tokluk hissi verir.

Nane yaprağı, metabolizmayı hızlandırarak kilo vermeye yardım eder.

Alıç yaprağı, yağ yakma ve metabolizmayı hızlandırma etkisi vardır

Çemen otu, sindirim sitemini uyararak kilo vermeye yardım eder.

Sinameki çayı, sindirimi hızlandırır.

Meyan kökü, Anti-inflamatuar ve antioksidan özellikleri ile kilo vermeye yardım eder.

Oolong çayı, kan şekerini dengeler. Kilo vermeye yardımcı olur. Toksinlerin atılmasını sağlar.

Limon, yağ yakıcı özelliği ve bağırsaklardaki gazı giderici etkisi vardır.

Karahindiba çayı, iştah kapatıcı etkisi vardır

Isırgan otu, aşırı sıvı tutulumuna (ödem) karşı koruma sağlar.

Mate çayı, metabolizmayı hızlandırır. İştahı keser ve kalori alımını azaltır.

Zencefil, vücutta terlemeyi destekler. Terleme sadece gözenekleri temizlemekle kalmaz ve vücudunuzun toksinleri atmasına izin verir.

Rezene, iştah kesici, yağın birikmesini ve depolanmasını engelleyebilir

Kafein,  kişiyi zinde tutar ve enerji verir.

Yeşil kahve: yağ depolamasında daha hızlı bir tüketimi teşvik ederek, metabolizma hız oranını artırır.

CAFESLİM Kullanım Şekli

Her sabah kahvaltıdan sonra 1 adet demlenerek içilir.

Gece Çayı; 2 günde 1 akşam yatmadan önce tok karnına içilir.

Yeşil Kahve; Her sabah aç karnına ve her akşam yemeğinden 2 saat sonra içilir.

CAFESLİM Faydaları Nedir?

Sindirimi kolaylaştırır. İçerisinde bulunan bitkiler sayesinde sindirim hızlanır ve kişi de tokluk hissi oluşur.

Vücuttan toksin ve ödem attırabilir.

İştah kesici etkisi vardır.

Yağ yakımını hızlandırabilir

Metabolizmayı hızlandırır.

Vücutta sıvı tutumunu azaltır.

Kalori alımını azaltır.

Bağırsaktaki gazları giderebilir

Kilo vermek için kullanılabilir.

CAFESLİM ilaç değildir. TAKVİYE EDİCİ GIDADIR!

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlı yazılmıştır.

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ:  cafeslim nedir, cafeslim fiyat, cafeslim diyet programı, cafeslim kullananlar yorumlar, cafeslim kullanan ünlüler, cafeslim fiyatı, cafeslim n11, cafeslim ekşi, cafeslim ile ilgili yorumlar, cafeslim yorumları, cafeslim, cafeslim satış noktaları, cafeslim çayı, cafeslim Ankara, cafeslim al, cafeslim Avrupa, cafeslim Almanya, cafeslim amazon, cafeslim almanya siparis, cafeslim 1 ayda kaç kilo verdirir, cafeslim nereden alabilirim, cafeslim blog, cafeslim bilgi, cafeslim nerede bulabilirim, cafeslim nerede bulunur, cafeslim hakkında bilgi, cafeslim içeride bulunan bitkiler, cafeslim içeriği

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz KurumuGeleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.