Bodyblendz Kullanıcı Yorumları

Bugün sizlere, cilt bakımının olmazsa olmazından bahsetmek istiyorum. Peeling işlemi cildinizde ki ölü deriyi alır, daha aydınlık ve parlak bir görünüm sağlar, siyah nokta ve gözenek problemlerinize çare olur, cildinizi sıkılaştırır. Fondöten gibi kapatıcı işlemlerinizi çok daha başarılı görünmesini sağlar.  Aynı zamanda vücudunuzda ki çatlaklara, selülitlere uyguladığınızda da toparlayıcı ve onarıcı bir etki yaratmada destekleyici olabilir.

Yurtdışında oldukça meşhur olan Body Blendz markası, Türkiye’ye de geldi ve son zamanlarda özelilkle bayanlarda başta olmak üzere erkeklerinde ilgisini çekmiş durumda. İçerisinde pek çok besleyici yağ bulunmaktadır. Hangi yağlar var derseniz;

  • Portakal yağı
  • Jojoba yağı
  • Zeytin yağı
  • Hindistan cevizi yağı
  • Tatlı badem yağı

tumblr_static_ewmpcqd610oo8ks04w888swwc_640_v2

Ek olarak da esmer şeker, deniz tuzu ve organik hindistan cevizi tanecikleri içermektedir. Ve tabi ki de içeriğinde misler gibi kokan, öğütülmüş kahve çekirdekleri de yerini almaktadır.

Body Blendz Nasıl kullanılıyor?

Duşa girmeden önce kuru yüzümüz ve vücudumuza bir avuç kadara alarak hafif bir şekilde masaj yapıyoruz. Özellilkle burun ve çene bölgesine yoğunlaşmakta fayda var. Eğer sivilceli bir bölge var ise zarar vermemek adına o bölgeye çok fazla uygulanmaması önerilir. 5 dakika kadara cildinizde beklettikten sonra kaldır, kalça kısmına masaj yaparak uygulayınız. Sonra sıcak duşa giriniz ve masaj yaparak kalıntıların temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

2015761703822761106747_sbig

Body Blendz kullanıcı yorumları

Body blendz ürününü daha önceden kullandıysanız öneri ve görüşlerinizi bizler ile paylaşabilir veya bu ürün hakkında aklınıza takılan soru işaretlerini bizlere yönelterek sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışacağız.

Body Blendz Sipariş – Nereden Bulurum?

Body blendz ürününü en uygun ve en hesaplı kampanyalarımız ile birlikte temin etmek istiyor veya toptan satın almak isteyenlerdenseniz Ankara, Amasya, İstanbul, Samsun, İzmir, Bursa, Konya, Çorum gibi bütün şehirlerimizin il, ilçe, kasaba ve köylerine kadar Türkiye’nin neresinde olursanız olun her yerinden temin edebilirsiniz. Bununla birlikte body blendz ürününü sizlerde http://www.bodyblendzsiparis.com/ internet sitesi üzerinden kolay ödeme seçeneklerimiz ile birlikte siparişinizi vererek sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

59c69c4a82e66ac1e22d46f15621ba76

Body Blendz Avrupa’dan Nasıl Sipariş Verebilirim?

Sizlerde avrupa’dan siparişinizi vermek istiyorsanız Almanya, Amerika, Hollanda, Belçika, İsviçre, Norveç, Danimarka, İrlanda gibi bütün Avrupa ülkelerinden de temin edebilirsiniz.

Ödeme seçeneklerimiz; Kolay, rahat ve güvenilir bir şekilde siparişinizi oluşturmak istiyorsanız Online Kredi Kartı ile Ödeme, Kapıda Nakit Ödeme, Havale / EFT ile Ödeme, Western Union ile Ödeme seçeneklerimizden dilediğinizi tercih ederek sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

bodyyy

Bize bu kelimeleri kullanarak ulaştınız; bodyb blendz, bodyblendz, body, bodyb blendz nedir, bodyb blendz kullanıcı yorumları, bodybblendz nedir, bodyb blendz ne işe yarar, bodyb blendz yorumları, bodyb blendz içeriği, bodyb blendz kullanımı, bodyb blendz nasıl kullanılır, bodyb blendz sipariş, bodyb blendz sipariş ver, bodyb blendz nasıl sipariş verebilirim, bodyb blendz fiyatı, bodyb blendz ne kadara.

bodyblendz

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.