Black Marble Nerden Bulurum ? Ne İşe Yarar ?

Black marble adlı ürünümüz sakal bıyık çıkmasına yardım etmek amaçlı üretilmiş bir ürünüdür. Black marble kolay kullanımı ile sizi yormaz ve vaktinizi almaz. Black marble bu konuda son zamanların sık tercih edilen ürünlerindendir.

icerik3

Erkeklerin çok çok önem verdiği bir konudur sakal ve bıyıkları hatta her gün çevrenizde sakal ve bıyıklarını tarayan ve ya şekil veren insanları görebiliriz ancak kimi zaman bazı kişilerde sakal çıkmıyor ve ya biçimsiz bir şekilde çıkıyor bu size kötü bir görünüm katar sizin kendinize olan özgüveninizi kırar sizde bunkarı yaşamamak için sakal ve bıyığınızın çıkması için yardım almalısınız sizde erkeğin makyajı olarak bilinensakal ve bıyığınızın çıkmasına yardım etmek için black marble’yi deneyin black marble son zamanların sık tercih edilen ürünlerindendir. Sizde black marble’yi denemek için hemen sipariş edebilirsiniz.

f64e7c1f383ebcd6c3fed93824d48cf2

İçinde Nerler var? Nasıl Kullanılır?

İçerisinde saf halde ve işlem görmemiş kara mamba yağı ve kara mamba yumurta yağı bulunmaktadır. Aynı zamanda besleyici ve gürleştirici özelliği nedeni ile mısır badem yağıda kullanılır. Kara mamba yağının içeriği toplamda %31’i geçemez.

İçeriğinde ki yoğunluk nedeni ile deri ve kıl hücreleri şoka girer ve profesyonel bir vücut geliştiricinin spor ve sonrası aldığı protein gibi sıkı bir değişime girer. Bu sayede kış hücreleri bu beslenmeye karşılık vererek hızlı bir şekilde ve inanılmaz boyutlarda büyüme sağlayabilir.

Sakalanız varsa 3-4 damla, sakalınız yok ise 6-7 damla kullanılır. En az 5 dakika sakal ve bıyık istediğiniz alana yediriniz. Hafif rahatlama ve keskinlik yaratacaktır. Sürdüğünüz bölgede sakal ve bıyık varsa tarayarak şekillendirebilirsiniz. Daha parlak ve canlı olduğunu daha da kolay şekil verebileceğinizi görebilirsiniz.

Sürdüğünüz bölgede sakal, bıyık istiyorsanız yada hızlı uzamasını istiyorsanız uyguladıktan sonra keyfinize bakın. Her gün 1-2 kere düzenli kullanımda ayda 3-5 cm uzama sağlar.

black-marble-serum-siparis

Avrupa Sipariş ; Ukrayna , Belçika , Sırbistan vb.  Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orijinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Türkiye Sipariş ; Trakya , Edirne , Yalova gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız 

black marble türkiye sipariş, black marble türkiye kampanyası, kampanya, black marble bıyık sakal serumu, black marble, sakal, bıyık, black marble bıyık sakal serumu nedir,  black marble bıyık sakal serumu nasıl sipariş verebilirim, black marble bıyık sakal serumu kullanımı, black marble bıyık sakal serumu içeriği, black marble bıyık sakal serumu sipariş