BİBERİYE BİTKİ ÇAYI 20’Lİ SÜZEN POŞET ÇAY(NURS)

Biberiye Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet Çay(Nurs)

Biberiye bitkisi genellikle yemeklere tat ve hoş koku vermesi amacı ile kullanılan bir bitkidir. Biberiye bitkisinin sağlığa birçok faydası bulunmaktadır. Her mevsim yaprakları yeşil kalan bir bitkidir. Son zamanlarda ise kilo kontrolü sağlamayı amaçlayan insanların yapraklarından çay olarak faydalandığı bir bitkidir.

Biberiye Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet Çay(Nurs) metabolizmanızın hızlanmasına ve sindirim sisteminizin rahatlamasına yardımcı olmaktadır. Biberiye bitki çayı kanın temizlenmesine de yardımcı olur. Ciltte oluşan sivilcelerin temizlenmesine yardımcı olur. Biberiye çayı hafızanın güçlenmesine destek verir. Migren problemi olan kişilerin migreninin dindirilmesinde yardımcı olan bir bitki çayıdır. Ağrı kesici özelliği sayesinde alerji ve enfeksiyon sorunlarının giderilmesine destek verir. Vücudun bağışıklık sisteminin güçlenmesine katkı sağlar. Biberiyenin bir diğer özelliği ise saçların dökülmesine engel olmaya yardımcı olmasıdır. Dökülen saçların yerine yenisinin çıkmasına destek verir.

 

 

Biberiye Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet Çay(Nurs) İçeriği Nedir?

Biberiye bitkisi boyu 2 metreye kadar uzayabilen bir bitkidir. Biberiye bitkisinin görüntüsü çam ağacını andırır. Her mevsim yeşil yapraklıdır. Ve kış aylarında ise yapraklarını dökmez. Biberiye  Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet Çay(Nurs) tamamen doğal ve bitkisel bir çaydır.

Biberiye Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet Çay(Nurs) Nasıl Kullanılır?

Biberiye Bitki Çayı bir kutunun içerisinden 20 adet süzen poşet çıkmaktadır.  1 fincan kaynamış suya 1 Adet Biberiye Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet Çay(Nurs) atılır ve 1 ya da 2 dakika kadar bekletilir ve tüketilir.

UYARI: Biberiye Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet Çay(Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Biberiye  Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet Çay(Nurs)  doğal bir bitki çayıdır. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.