Bella Tüy Dökücü Mendil Nedir ?

Bella Tüy Dökücü Mendil nedir?

İstenmeyen tüylerin cımbız, jilet veya ağda gibi aletler ile alınması arkasından oluşabilecek tahrişlere zemin hazırlıyor.
İstenmeyenler tüylerin giderilmesine yardımcı olması düşünülen tüy dökücü mendildir.

Bella Tüy Dökücü Mendil, pH dengesi sayesinde özel bölgelerde bile rahatlıkla kullanılabilmektedir. Hem hijyen hem de pratiklik açısından başarılı bir dizayna sahiptir.

Tüy Dökücü Mendil Kullanımı

Tüy ve kılların bulunduğu bölgeye epila spreyi sıkmak ve sadece 3 dakika beklemek daha son bol su ile yıkamanız yeterli olacaktır.

Önemli : Cilt problemler i ile ilgili problemleri olan kişilerin kullanmamasını tavsiye ediyoruz. Tahriş noktasında dikkatli olmanızı, ürünü kullanmadan önce kolunuzda küçük bir bölgeye test yapmanızı öneriyor daha sonra herhangi bir tahriş söz konusu değilse ürünü bölgesel kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

BELLA TÜY DÖKÜCÜ MENDİL , TÜY DÖKÜCÜ , TÜY , BELLA TÜY DÖKÜCÜ MENDİL NEDİR , BELLA TÜY DÖKÜCÜ MENDİL NASIL KULLANILIR , DÖKÜCÜ , TÜY DÖKÜCÜ MENDİL , BELLA

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.