BARUT AĞACI ÇAY 42’Lİ KARIŞIK BİTKİ SÜZEN POŞET (NURS)

Barut Ağacı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs)

Dere kenarlarında ve sulak ovalarda yetişen barut ağacı kabukları çay olarak tüketilir. Şifalı birçok bitki arasında yerini alan barut ağacı, hastalıkların giderilmesine destek olması amacı ile kullanılmaktadır.

Barut Ağacı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) barut ağacı kabuğundan elde edilen bir bitki çayıdır. Özellikle bağırsak problemlerinin giderilmesinde yardımcı olur. İshal rahatsızlığının iyileşmesinde yardım eder. Kabızlık ve mide şişkinliğinin giderilmesine destek veren bir çaydır. Barut Ağacı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bağırsak parazitlerinin temizlenmesine yardım eder. Sarılık ve siroz tedavisinde destek vermesi amacı ile kullanılır. Yara ve çıban rahatsızlığının iyileşmesine yardım eder.

Barut Ağacı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Barıt ağacının kabuğundan elde dilen Barut Ağacı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) tamamen bitkisel ve doğal bir bitki çayıdır.

Barut Ağacı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Barut Ağacı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bir kutu içerisinde 42 adet Barut Ağacı Çay süzen poşet vardır. 1 fincan sıcak suyun içerisine 1 adet Barut Ağacı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) çay atılmalıdır. Birkaç dakika demlendikten sonra tüketilmektedir. Günde 1 ya da 2 defa tüketilmelidir. Önerilen kullanım şekli ve dozu aşılmamalıdır.

UYARI: Barut Ağacı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Emziren ve hamile bayanların kullanmadan önce doktoruna danışması tavsiye edilir. Serin ve kuru yerlerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.