AlkaDays İle Formda Kal

Özellikle diyet yapan kişilerin çok sık duydukları tavsiyelerden biri limonlu su içmektir. Genellikle sabahları limonlu ılık su içmenin yağları yakamaya yardımcı olduğu söylenmektedir. Gerçekten limonlu su içmek fazla kilolarınn verilemesine yardımcı olur mu? Konusunda bilgili olan uzmanlara göre limonlu su içmek içerisinde C vitamini bulunması sebebiyle hem fayda sağladığını hemde kilo vermemize yardımcı olduğunu doğruluyor. Gün içerisinde yeteri kadar su içilmeme durumunda vücut yağları depolayarak kilo almamıza sebebiyet veriyor. Fakat gün içerisinde yeteri kadar su içtiyseniz vücut yağ oluşumunu engelleyecektir. Limonlu suyun kilo verme üzerindeki etkisi ise, limonlu su kan dolaşımını hızlandırarak gün içerisinde normal seviyede yakılan kalori miktarını arttırıp vücudun yağı tutmasını engelliyor. Limonlu su içmeniz tabiki herşeyi rahat yemeniz anlamına gelmiyor. Sadece yağ yakımına ufak da olsa destek olan limonlu suyu özellikle diyet yapanlar sabah aç karnına ılık su içerisine 8-10 damla lğimon damlatarak içebilirler.

AlkaDays Nedir? Nasıl İçilir?

Alkali diyeti olarak da bilinen AlkaDays, suyun pH derecesini yükseltmek için kullanılan damladır. Kullanımı oldukça basit ve zahmetsiz olan AlkaDays 50 ml. şişe içerisinden 4-5 damla 250-300 ml. kadar suyun içerisine damlatarak içiniz. Günde 5 bardak kadar içebilirsiniz. Daha etkili fayda görebilmek için aç karnına ve öğün aralarında içmeniz önerilmektedir. İçtiğimiz suların pH derecesi en fazla 7’dir. AlkaDays suyun sadece pH derecesini 7’nin üzerinde olmasına yardımcı olur.

AlkaDays Yan Etkisi Var mı?

Sadece suyun pH derecesini yükseltmek ile görevli olan AlkaDays Damlası, herhangi bir yan etki göstermeyip bayan bayan herkesin gönül rahatlığı ile kullanabileceği bir üründür.

AlkaDays Nereden Bulabilirim?

Alka days ürününü nereden bulabilirim? En ucuz ve en hesaplı kampanyaları ile birlikte Ankara, Burdur, İstanbul, Diyarbakır, Kırıkkale, Kırşehir, Kayseri ve diğer tüm şehirlerimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Sizlerde AlkaDays siparişi vermek istiyor ve ödeme seçenekleri hakkında da detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde yer alan sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte AlkaDays sahibi olabilirsiniz.

AlkaDays Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Alka Days Damlasını Avrupada nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya(Germany), Hollanda(Netherlands), İsviçre(Switzerland), Arnavutluk(Albania), Belçika, (Belgium), İşveç(Sweden) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Alka Days sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
alkadays, alka days, alka days damlası, alkali diyeti, suyun ph drecesi, alkadays hakkında, sipariş, kampanya, alka days kampanya, alka days kullanımı, alka days nedir, alkali su diyeti, avurpa sipariş, alkadays avrupa sipariş

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.