Alka Days ile Kolay Yoldan Zayıflayın

İnsan vücudundaki tüm hücreler hafif alkali yapıdadır, sağlıklı bir şekilde hayatta kalabilmek için de bu korunmalıdır. Bununla birlikte hücresel aktiviteler asit yaratır ve bu asit hücreye enerji ve işlevsellik verir. Her bir alkali hücre görevini yerine getirirken metabolik atık salgılarlar. Hücresel metabolizmanın ürettiği bu atıklar doğal olarak asidiktirler. Buna karşın bu atıklar enerji ve işlevsellik için kullanılmaktadır. Fakat bunların vücutta artışına ve birikmesine izin verilmemelidir. Antrenman veya egzersiz sonucu oluşan laktik asit bunun bir örneğidir. Vücut, hücre etrafındaki bu asitleri bir zehir gibi davranmaya başlamadan önce etkisiz hale getirip vücuttan atmak için büyük bir zaman harcar. Aksi durumda bu asitler hücrelerin çevresel koşullarını değiştireceklerdir. Bu yüzden sizlere sağlıklı ve zinde olmak için vücudun pH değerini dengeleyen Alka Days öneriyoruz.

alkadays

alkadays

Alka Days vücudunuzun pH değerini arttırarak vücudunuzda bulunan zararlı atıkları temizlemenize yarar sağlar. Bu damla ile suyun değerini arttırarak pH değeri yüksek olan bir alkali su elde ettiğimiz için daha az su ile daha çok asit temizlenebilir. Alkali diyeti uygulayıp meyve ve sebze ağırlıklı olarak tüketmeye başlarsanız ve buna ek olarak düzenli bir şekilde spor da yaparsanız görünümünüzde gözle görülür bir şekilde değişiklik görebilirsiniz. Alkali değeri artan kanla dokulara daha çok oksijen taşır ve oksijen artışı enerjiyi arttırır. Kilo kaybedip yağ yakabilmek için ancak oksijen mevcudiyetinde mümkündür. Alka Days damlaları kullanmak diyetlerde kolay bir şekilde kilo verilmesini sağlayabilir.

alkadays54868

Günde maksimum 5 kez olmak şartıyla bir bardak suya 3 damla AlkaDays damladan dökerek içiyoruz. İlaç olarak kullanılmamasıyla birlikte her yaştan insanın kullanabileceği bir üründür. Alka Days ürününü ülkemiz dışında Almanya, Yunanistan, Romanya, Litvanya ve diğer tüm Avrupa ülkelerinden sipariş verme olanağına sahip bulunmaktasınız.

 

Aşağıdaki kelimelerden sitemize ulaştınız:

Alka days, diyet, nasıl çabuk zayıflayabilirim, alka days kullanımı, zayıflamak için alka days, alkali diyeti, diyet için ne yapmalı, hangi diyet bana uygun, alka days kaç kilo verdirir?, sağlıklı bir şekilde nasıl kilo veririz?