14 günde zayıflayın

14 günde hayatınızı ateşlemek ister misiniz?
Jason Vale in önerilerini uygulayın, zinde bir hayata sahip olun! Beyaz un ya da benzeri ürünler yok. Bu, sadece 14 günün programı olmamalı, hayat boyu sürmeli.

1. Buğday ya da maya içeren gıdalar yok. Bu kural, 14 gün boyunca kilo ve enerji seviyeniz açısından çok büyük önem taşıyor.

2. Öğün aralarında atıştırmak yok. Yemek yeme alışkınlıklarından biri de açlığın artmasına izin vermek olmalı.3. Lokmalarınızı iyice çiğneyin. Midenizin dişleri yok ve gerektiği gibi parçalanmadan gelen yemek parçaları, bu organı çok uğraştırıyor.4. Dilediğiniz kadar yiyin. Öğün aralarında atıştırmadığınız sürece, midenizi dolu hissedinceye kadar yemek yiyebilirsiniz.5. Akşam saat 18:00den sonra karbonhidrat patates, pilav, makarna ve ekmek yok.

14 günden sonra da hayat boyu ince, formda ve sağlıklı kalabilmek için bu formülü uygulayabilirsiniz.6. Günde iki kez 45-60 dakika egzersiz yapın. Bunun en azından 30 dakikasında terlemeniz gerekiyor.

7. Hedeflerinizi her sabah ve her akşam hayalinizde canlandırın. Görmek gerçekten inanmaktır.8. Günde iki litre su için. Bu, vücuttaki istenmeyen toksinleri atmak için önemli.9. Meyve-sebze suyu tüketin. Özellikle meyve ve sebze yiyemeyenler için, bunların suyunu tüketmek basit ve yararlı bir formül.

10. İki günde bir ağırlık kaldırma egzersizleri yapın. Uyurken yağ yakmak istiyorsanız, buna mecbursunuz.